ROMUS CONSULTING

Opinie o ROMUS CONSULTING

cela
użytkownik zarejestrowany

hej czy ktoś z Was jest w stanie mi pomóc i powiedzieć jak wyglądają u nich zarobki? Chociaż określić jakiś pułap w którym można się załapać będę wdzięczny

Mario

Firma ok jedna z najlepszych na rynku, szefostwo super malo jest teraz takich firm z taka zgrana paczka,a co do pesji jak nie popracujesz to nie zarobisz sama kasa bez pracy na konto nie wplynie na 10 punktow oceniam 1000000000

Słowa kojarzące się z ROMUS CONSULTING (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w ROMUS CONSULTING: Najbardziej nie podobało mi się w ROMUS CONSULTING:

Zostaw opinię o ROMUS CONSULTING - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROMUS CONSULTING