aapeople

Zevenaar

Opinie o aapeople

rekos

No właśnie już długi czas są te opinie, zarówno pozytywne jak i negatywne, także nie ma co siać spisku niepotrzebnego, firma zatrudnia na umowę o pracę na czas określony więc myślę, że można to uznać za plus

Lisica

UWAGA UWAGA Wymazane posty o pracodawy .....

smutny

hmmm dziwne pare tygodni temu byla tu masa postow ,

bezkasy

Cieszy mnie to ze oszukuja pod nowa nazwa METAAL KRACHT ....pod tym samym adresem

ano nim

coś mi sie zdaje że tam pracujesz ale jako pośrednik ściemę to ty sobie wciskaj gdzie indziej

Drodzy ludzie!!! Jakie glupoty wypisujecie o tym biurze! Ja pracowalem tam kilka miesiecy i wszystko bylo OK: zarobki takie jakie obiecali, mieszkania czyste(pokoje 1-2 osobowe), koordynatorka fajna kobitka (zalatwia sprawy ja nalezy). A ze macie pretensje, ze praca szybko sie konczy, to nie zalezy od biura tylko od pracodawcy lub od ciebie (jak sie nie nadajesz do tej pracy: za wolno pracujesz, problemy jezykowe itd) Na kilka dni nikogo nie sciagaja z Polski, tylko szukaja w Holandii. Maja certyfikaty, wiec placa normalnie i nie oszukuja!! Ale zawsze znajdzie sie jakis niezadowolony maruda, ktory wypisuje glupoty (i to z wielkimi bledami), wiec co to swiadczy o takim typie? Ludzie - zobaczcie co inne biura robia z Polakami!!!

Zostaw opinię o aapeople - Zevenaar

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie aapeople