Opinie o tRISS w Osielsko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy tRISS. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w tRISS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o tRISS w Osielsko

Ziom

Jak wygląda praca montażysty zewnętrznego, czy często sa delegacje, jakie stawki, jak wygląda montaż, jakie warunki panują na delegacjach?

@Ziom

Szkoda, że akurat ja nie potrafię Ci odpowiedzieć - sama dopiero zaczynam zbierać informacje o tRISS. Jak do tej pory udało mi się dowiedzieć jedynie tyle, że firma oferuje wszystkim pracownikom umowę o pracę. No a co jest dla Ciebie ważniejsze: stabilność zatrudnienia czy wysokie zarobki?

życzliwa Nowy wpis
@Ziom

zażądaj najpierw umowy, bo cię oszukają i się nie rozliczą

Nowy wpis
@Ziom

Warunki na montażu zewnętrznym są na poziomie bardzo Niskim. Hotele zawsze najtańsze , bez śniadań. Dieta wypłacana ze bardziej opłaca się zostać na nadgodzinach w pracy . Zawsze wina pracowników nigdy kogoś wyżej . Zawsze tak było i myśle ze dużo się nie zmieniło

Czy firma tRISS udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Czesław Nowy wpis

Opinie o firmie z czasem jedynie coraz gorsze. Co się stało? Z poprzednich wpisów wynikało jakby pracownicy z kierownictwem nie umieli szczerze dyskutować o problemach. Czytając te opinie nie sposób wyrobić sobie jasnego poglądu na warunki pracy tam, zwłaszcza obecnie. Ktoś z obecnie zatrudnionych może dodać parę szczegółów? Jakie zarobki na CNC?

Nawet wynagrodzenia nie potrafią znowu wypłacić na czas czy to taki problem zrobić przelew z rana żeby się zaksięgował 10 tak jak powinien być a nie ze większość dostaje kasę dzień później żal takie właśnie poszanowanie ludzi

Leszno
Nieważne kto,ważne,ze szczerze

Firma DNO-traktuje pracowników po prostu fatalnie, śmieje im się w twarz. Nie polecam, nie dawajcie się nabrać na nic, będziecie tyrać za grosze i tylko będą wymagać, nie dając nic od siebie

Wojtek

Dlaczego piszecie ze pracownicy są zle traktowani?

czytoważnekto

W tej firmie źle się traktuje pracownika - kto tu pracuje bądź pracował wie co mam na mysli

Jak w każdej pracy trzeba przede wszystkim mieć chęci do jej wykonywania.Firma jest spoko ,a reszta zależy od nas.

dziadol

A ja polecam.. Obecnie nie pracuje w Triss (dostałem lepszą propozycje pracy) ale jak pracowałem 2018/2019 wiele się zmieniło jak było przed laty.(2012)...Bardzo kompetentne kierownictwo fajni ludzie oraz ciekawa praca (CNC) na nowych maszynach...łączone siecią (CAM) gdzie w wielu firmach można tylko pomarzyć.. Wynagrodzenie można wynegocjować...Lecz operatorzy CNC w wielu firmach są bardzo bardzo lepiej opłacani/cenni...zwłaszcza doświadczeni.. Naprawdę, firma godne polecenia jak na moją ocenę..Wiele jeszcze jest do naprawy ale...... Pozdro..

@dziadol

To co piszesz o pracy w tRISS brzmi zachęcająco. Fajnie, że firma stosuje nowe technologie. A czy wymagają dużego doświadczenia od kandydatów?

@Joanna
@Joanna

Doświadczenia pytasz?.Tego nie wiem ale osoba poszukująca pracy w owej branży powinna być pewna swojej wiedzy bo mechanik samochodowy nie bedzie produkował mebli sprzetem warsztatowym..Na CNC jednak powinno się mieć doświadczenie..jak i w innej dziedzinie stolarki..Czytanie rysunków technicznych itp..

niepewny

Chciałbym móc napisać - zapraszamy, nie bójcie się, bywa ciężko, ale pracuje się tu naprawde dobrze, pytanie tlko czy chce tak pisac i zachecac was do pracy tutaj skoro sam nie jestem pewien czy powinienem tutaj zostać? Atmosfera w pracy nie jest zla, zespół jest naprawde zgrany i współpracuje w wielu aspektach. Oczywiście, że pracuja u nas Ukraińcy, ale niektórzy mają wieksze umiejetności niż niejeden Polak, ktory tu pracowal. Są dobrzy. Kierownictwo tez jest ok - wiedzą, co trzeba realizować i każą to robić (taka rola kierownika). Chyba nie ma żadnego niezaangażowanego, biegają, pilnują, podopowiadają - tylko czemu tak często tacy niespokojni i smutni? Dyrektorzy tez są wporządku, choc czasami sieją niepotrzebny ferment. My, pracownicy, mamy różny staz i rozne relacje z kierownictwem, ale wiemy więcej, niz sie kierownikom wydaje (a przynajmniej podejrzewamy...) i wg nas to wszystkie cyrki, ktore maja miejsce , niedogadania, nie realizowanie ustaleń, to wynik naciskow z biura szefostwa, dla ktorych chyba pracownik się wogóle nie liczy tylko $$$ a prszynajmniej tak są odbierani przez większość ludzi, których zatrudniają. Ciezko się pracuje dla kogos, kto nie docenia twojej pracy i traktuje cie tylko jako narzedzie do zarabiania pieniędzy... :(

@niepewny

myśle, ze punkt widzenia zależy id punktu siedzenia, nikt nikomu nie każe siedzieć w jakiejkolwiek firmie, dzisiaj znalezienie pracy to „5 minut”, można szybko poszukać kogoś, dla kogo będzie Ci się chciało pracować - powodzenia!

@.

tRISS jest też Twoim pracodawcą? Masz jakieś informacje o zarobkach w tym miejscu?

Radek

Wracają bo już popróbowali tego miodu w innych firmach a tu jest dobra i sprawdzona firma!!

Dziwią mnie niektóre negatywne komentarze - gdyby w naszej firmie było tak źle, to pracownicy, którzy odeszli, nie chcieliby wrócić, a często próbują odzyskać wakat.

J.K
@Monika

Moze po prostu pamietaja ta firme z przed kilku lub kilkunastu lat? I wiedzieli ze braki kadrowe pozwola bez problemu dostac prace w tej firmie? I pytanie na jak dlugo wracaja. Na czas zeby "przeczekac" i znalesc inna prace ? A dwa co z tymi co pracuja ? A wlasciwie pracowali ? Coraz wiecej ludzi z tej firmy odchodzi z jakiegos powodu.

@Monika

Tonący brzytwy się chwyta, dlatego niektórzy próbują wracać

karol2

W tej firmie pracują osoby niekompetentne. Dużo Ukraińców, którzy nie znają się na rzeczy. Kierownicy okropni, robiący pod górkę. Nie polecam.

Pracow nik
@karol2

a na jakim stanowisku tam pracował pan?

pracowniktriss
@karol2

A ja polecam, mnie się nic złego nie dzieje, jestem zadowolony

Czy firma potrzebuje pracowników?

@Adam

Tak, zapraszamy - trwa rekrutacja na kilka wakatów.

Jan
@.

Wiem, że byłeś aktywny na forum jakiś czas temu. Może jednak podzielisz się z użytkownikami informacją, na jakie stanowiska prowadzone są rekrutację i jakie są wymagania na poszczególne z nich? Warto poruszyć ten temat na forum i udzielić cennych wskazówek osobom zainteresowanym pracą w tRISS.

@Jan

Firma cały czas szuka pracowników, ponieważ każdy z niej odchodzi

ciekawa80

Dlaczego?

Pracownik TRISS

Krótko i na temat - szybkie tempo pracy, dużo zleceń, brak nudy, jeśli ktoś lubi dynamikę pracy, ceni sobie wielozadaniowość - Triss jest firmą dla niego. Jeśli ktoś lubi spokojną pracę, bez ekscesów i wyzwań - niech nie składa CV. Pracownicy - OK (fajnie działa współpraca międzywydziałowa) Dojazd - OK (dużo ludzi dojeżdża z Bdg) Wynagrodzenie - OK (minusem brak świadczeń pozapłacowych) Kierownictwo - OK (wymagają, ale są w porządku) Godziny pracy - OK (1 lub 2 zmiany, w zależności od wydziału)

dziadol

Witam serdecznie... Panowie i Panie czy w/g waszej oceny jest szansa na zatrudnienie sie w TRISS...Nie ukrywam że około 5 -lat temu pracowałem około 6 miesięcy na umowe o dzieło/zlecenie..jako operator CNC..oraz okleiniarce..Niestety praca się skończyła i.... Pozdro....

Magdalena
@dziadol

Witaj, W tym roku rozszerzyliśmy park maszynowy o kolejne CNC. W związku z tym, mamy jeszcze jedno miejsce dla Operatora. Prowadzimy również rekrutację na inne stanowiska. Nie znamy się z pracy, dlatego proponuję abyś wysłał cv e-mail'em albo przyniósł je osobiście. Możesz również skontaktować się ze mną telefonicznie (usunięte przez administratora) wtedy opowiem Ci szczegółowo kogo poszukujemy. Pozdrawiam, Magda

zainteresowany

widzę, że szukają nowych pracowników, dlaczego? zwiększają ilość etatów, czy ludzie uciekają? jestem zainteresowany, nawet złożyłem cv już i chętnie się dowiem czegoś więcej i czegoś aktualnego o pracy tam.

Anita

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie? Czyżby wakacje odciągnęły?

Konrad

Idealnych firm nie ma i zawsze będzie coś lepsze i gorsze. Jak ktoś lubi to co robi to będzie zadowolony!

Paulina

@anonimek Czy w związku z tym mógłbyś wypowiedzieć się na temat przykładowo dodatków? Czy takowe w firmie Triss są? Jeśli tak to jakie konkretnie? Nie widzę, aby ta kwestia była do tej pory poruszona, więc byłabym Ci wdzięczna za tę informację. @nirali Dziękuję za wypowiedź. Wspomniałeś w niej o szkoleniach. Chciałabym spytać o to, od kogo wyszła inicjatywa ze szkoleniami? Czy to Ty bezpośrednio prosiłeś pracodawcę o to, aby wysłali Cię na szkolenie, czy pracodawca zdecydował Cię wysłać? Ponadto, jak oceniłbyś ich jakość? Informacje o tym będą bardzo cenne, więc zachęcam do wypowiedzi.

nirali
@Paulina

Chętnie odpowiem na Twoje pytanie odnośnie szkolenia. Mogę też odpowiedź na pierwsze, choć nie jest do mnie ;) Szkolenia - na obydwa wysłał mnie pracodawca, ja o nie nie prosiłam, choć cieszę się, że mogłam wziąć w nich udział Dodatki - pytasz o płatność za nadgodziny, premie, benefity poza płacowe? Nadgodziny płatne, premii jako takich nie ma, ale są zielone kartki, więc wpadają czasem dodatkowe pieniążki, benefitów poza płacowych, niestety, brak.

Zostaw merytoryczną opinię o tRISS - Osielsko

• Jak się pracuje w tRISS?

Zobacz opinie na temat firmy tRISS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w tRISS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy tRISS?

Kandydaci do pracy w tRISS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

tRISS
2.5/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Szosa Gdańska 34
    86-031 Osielsko

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042