ISO Electronics

Legnica

Opinie o ISO Electronics

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@looter dziękuję za odpowiedź. A czy praca jest na zmiany? Jakie są godziny pracy? Czy ktoś z was może jeszcze podzieli się swoją opinią na temat pracy w firmie ISO Electronics? Pozostawione informacje na forum są ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem tutaj pracy.

looter

Stawka 10 zł/h netto plus 5% premii czyli 1680 zł na rękę obecna stawka na magazynie, średnio się opłaca, praca nie ciężka ale i nie lekka, trochę wysiłku jest.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

A co możecie napisać na temat ISO Electronics jako pracodawcy? Jakie panują warunki w firmie? Jakie pozytywne aspekty dostrzegacie w pracy? Podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami. Czekamy na Wasze opinie.

Aga

4.10.16.kupilam z ISO sklepu zabawke ktora byla uszkodzona problem ze zwrotem a potem zwodzona ze czekaja za towarem i tak minely prawie dwa miesiace dnia 1.12.16.poprosilam o zwrot pieniedzy i do teraz nie dostalam odpowiedzi wiec raczej to jest firma ktora oszukuje klijentow.

Nick

Parodia powinni być karani za sprzedaż takich rzeczy np.frezarka do stóp obraca się do momentu zetknięcia ze skórą ... Itp nie działa nic łamie się śmierdzi.... A pączki są pakowane w co bądź kartony po chipsach itd owijane taśma ile się da, najlepszy mają strefa nie klejące się to już świadczy o jakości produktow

NewDay
użytkownik zarejestrowany

Daj spokój, nie ma co robić sobie jakichkolwiek przytyków czy apropos świata wirtualnego czy też prawdziwego, ja uważam, że jest wszystko w porządku tu

Amelia

no to powodzenia ci zycze , w wirtualnym świecie

Xxx

Ja milo wspominam prace w iso. Najwieksze wrazenie zrobili na mnie mlodzi inteligentni ludzie, ktorzy rozkrecili piekny biznes. Praca i zarobki ok. Firma dla osob, ktore CHCA pracowac, a nie udawac ze cos robia.

Nick
@Xxx 10.09.2016, 09:13

Hhahahaha zarobionych rodziców ma właściciel i tyle wynajeli magazyn ściągają bubel kontenerami nawet nie na sztuki pchają gdzie się da z 400 % przecina ludzi zatrudniają na śmieciowe umowy. Sami się afiszuja co to nie oni... Faktycznie inteligencji potrzebowali conajmiej 3 kontenery bo ich iloraz liczy się w kontenerach

ISO

poldeko tylko że stawka 1800-2500 bruto także nie wiem czy się śmiać czy płakać , jak na takie stanowisko 2500 powinno być ale netto

rozpierdalator

przecież napisał Marline 1600 zł okres próbny i może 1800 póżniej i oczywiście umowa zlecenie tylko szykuj się na pracę 10 godz dziennie , soboty i święta bo jak nie to długo nie popracujesz

Kia_ca

@Merline dobrze napisane , ludzie powinni uciekać z tego obozu pracy, waronkow wogule nie przestrzegają ja już uciekłam, moja kolezanka z kolegą jeszcze z miesiąc i tez uciekają do lepszej pracy , niech sobie szukają ukraincow do pakowania tej chińszczyzny w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Mini Mini+ HD

witam a czy ja dostane u państwa prace jestem osoba niepelnosprawną ale potrafię pracować, i pakowac, niepale i nie pije , dziekuje za wszystkie pozytywne odpowiedzi

Merline

Skoro widziales mase ogloszen... Nie sadzisz ze dlatego bo ludzi do pracy nie maja? A czemu nie maja? Na poczatku przyjscia Pani manager...pozwalniala ponad polowe ludzi !! , czesc zastapila nowymi ... Czesc sama odeszla... Praca z nia jest dla ludzi bez charakteru, ktorzy sa jak roboty. Zarobki dla nowych 1600 netto i nadgodziny obowiazkowe.

kalafior

szczerze odradzam chętnym pracy w tej firmie pracuje tam na przygotowywaniu towarów na magazynie, wielki syf, brud , umowy smieciowe itp... stawka beznadziejna , ludzi traktują jak muzynow, przy okazji pozdrawiam naszego kochanego wafla

Brokul
@kalafior 26.07.2016, 21:44

Kalfior...?! nick zajebisty. Ja nie zrobie reklamy ani antyreklamy. Firma jak firma. Szefostwo spoko. Pracownicy spoko( procz lizodupa) , Manager ... I na tym skoncze.

bjfxfhxjfgfjy

czemu po prostu nie wyslesz? tutaj raczej sie nie dowiesz.

TW

Moi znajomi pracują w tej firmie i nie narzekają na warunki pracy, wszystko zależy od punktu widzenia i siedzenia ale jak osoba która pracuje, obojętnie gdzie i jest profesjonalna w tym co robi to szefostwo też to docenia a jak ktoś się obija i nie wnosi nic do firmy tylko jest dodatkowym kosztem, to później jest rozczarowany i znarwicowany jak osoba która dodała ten komentarz.

składać papiery?
użytkownik zarejestrowany

@nati, a widzę że Ty chyba masz doświadczenie. Jak tam z praca w ISO Electronics? Liczę że ktokolwiek pomoze

nati
użytkownik zarejestrowany

jeśli jesteś taki chętny do praktyk chociażby w ISO Electronics to spróbuj zadzwonić do samej firmy

Jarek
użytkownik zarejestrowany

może w końcu ktoś odpisze - kto się w ISO Electronics zajmuje allegro? chętnie bym się zajął reklamą firmy, studiuję, zrobię to w ramach praktyki nawet

Juro
użytkownik zarejestrowany

Chyba wszyscy są zbyt zapracowani żeby odpowiedzieć na wezwanie ;) Swoją drogą ciekawe na jakie umowy można się u nich zatrudnić.

Wiem cos o tym...
@Juro 08.04.2014, 01:31
Chyba wszyscy są zbyt zapracowani żeby odpowiedzieć na wezwanie ;) Swoją drogą ciekawe na jakie umowy można się u nich zatrudni...

Na koperte haha bangladesz...

aleksy
użytkownik zarejestrowany

To może jest ktos na forum, kto wie jak wyglada sytuacja w iso electronics z punktu widzenia pracownika? Bo chętnie wkręciłbym się do firmy.

Matki
użytkownik zarejestrowany

Ja ostatnio miałem przyjemność kupować artykuły z ISO i super, polecam wszystkim. Nie wiem co prawda jak wygląda sytuacja z punktu widzenia pracownika ale raczej jest nieźle.

Magazynier

Nie polecam!

kobieta

ludzie, szukam pracy, powiedzcie najniższa pensja to jaka w waszym zakladzie? bo pewnie taka jest na poczatek.??

Andzia

Regularnie, co jakiś czas ukazują się ogłoszenia, że ta firma szuka "taniej siły roboczej". Wymagania mnie rozwalają - komunikatywny niemiecki, ha ha jakbym umiała biegle niemiecki to na pewno nie pracowałabym za taką marną kasę ! Do pracodawcy jeśli czyta: Za kompetencje się płaci !!!

marynarz

Pracodawca nie umie zarządzać, nie szanuje pracowników, do tego kłamca i oszust! Tylko desperat może chcieć z własnej woli tam pracować!

Nie polecam! Mała kasa, wielkie wymagania, kiepskie warunki!

LOL

zgadzam się firma jest naprawde super :) zostałem tam skierowany przez urząd pracy na początku roku :) naprawde polecam - atrakcyjne zarobki - 900 zł na umowe zlecenie :P hehe chyba dlatego tam nie pracuję :)

asasa

To nie prawda ja tam pracuje juz 2 lata i naprawde jest super szef nie nawidzi złodziei:))) kazdy wie o kogo chodzi wiec ty nie masz głosu oszuście na raczej dwa oszusty z okolic (usunięte przez administratora).....

Wafel

radze uważać na pracodawce tej formy !! Szuka taniej siły roboczej cwaniak za grosze !

asdf

superrrrrr firma

Zostaw opinię o ISO Electronics - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISO Electronics