Faurencja

Wałbrzych

Opinie o Faurencja

Michał

Witam, czy firma Faurencja prowadzi obecnie rekrutację? Jestem zainteresowany, a nie widzę aktualnych ofert.

Słowa kojarzące się z Faurencja (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Faurencja: Najbardziej nie podobało mi się w Faurencja:

stresująca, wyczerpująca: Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...super . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 Najbardziej podobało mi się w Faurencja:ludzie tam pracujacy Najbardziej nie podobało mi się w Faurencja:

Zostaw opinię o Faurencja - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Faurencja