atlantica golden beach hotel

Paphos

Opinie o atlantica golden beach hotel

janek

jest to naparwde dobry hotel 4 gwiazdkowy i uwazam, ze rzeczywiście można spokojnie do nich jechac, tylko trzeba pamietać o wczesniejszej rezerwacji oczywiście.

patryk

Pracowałem w Atlantice prawie równy rok, i żałuję, że zdecydowałem się wrócić do kraju. Myślałem, że dosyć włoczenia się po świecie, ale prawda jest taka, że mam ochotę wybrać się tam spowrotem, może na stałe. Dobre zarobki, świetni meganerowie, dobra atmosfera, wogóle nie czujesz się jakbyś był w pracy...ale na wczasach. Polecam

Kasia

W Atlantice pracowalm 4 miesiace, w porownaniu z poprzednim hotele wielki plus!!! oferowali mieszkanie w dobrych warunkach na przeciwko hotelu, a placili tez dobrze w 2005 roku 480 funtow/miesiecznie. Pozdrawiam wszystkich pracownikow

patryk

piasek słońce

Zostaw opinię o atlantica golden beach hotel - Paphos

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie atlantica golden beach hotel