System Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o System Sp. z o.o.

Jacek

Czy ktoś sie może orientuje w temacie nowych ofert pracy? Słyszałem dużo dobrych słów o firmie. Dlaczego na forum od miesięcy nie piszecie?

Alicja

Jesteś zatrudniony w System Sp. z o.o.? Chętnie poznamy więcej informacji na temat Twoich doświadczeń. Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w firmie? Jakie największe plusy dostrzegasz w pracy w tym miejscu?

kegh

No nie do końca tak dorywcza, wiem że czasem rzeczywiście jest umowa zlecenie lub kontrakt @qwer, ale są także przypadki gdzie podpisywana jest z pracownikiem umowa o pracę, trzeba jednak mieć już pojęcie

ja

możesz rozwinąć temat??

Uznaj to za sukces, że Cię nie przyjęto:) Strata czasu, tylko niesmak pozostaje....

kwalifikowana

Byłam kiedyś w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej. ( usunięte przez administratora ). Ogólnie wrażenie bardzo nie przyjemne( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o System Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie System Sp. z o.o.