BYŚ WOJCIECH BYŚKINIEWICZ

Opinie o BYŚ WOJCIECH BYŚKINIEWICZ

Siofer

Pracowałem jako kierowca C na hakowcu / bramowcu i to b krótko ponieważ: a) samochody szroty, strach jeździć, owszem mają sprawne ale nie uświadczysz ich jako świeży. a jak oddasz na warsztat swój żeby coś naprawili to takiego szrota z rezerwy dostaniesz że nie warto. b) od poniedziałku do piątku po 12 h plus co druga sobota po 8 h. i nie ma że boli. c) nie dostałem nawet obiecanej umowy o prace (na najniższą krajową oczywiście) bo coś tam księgowa bla bla bla i niby od przyszłego miesiąca będzie. Jedyne co to koledzy po fachu pomagali i to wspominam najlepiej i jednocześnie dziękuje :) Generalnie odradzam.

Rokiczanka

A ja byłam na rozmowie i miło jestem zaskoczona. Pracuję już trzeci miesiąc i póki co wszystko jest w porządku.

ona

Bardzo niemiła obsługa klienta. NIE POLECAM.

Tom

Byłem na tej rozmowie kwalifikacyjnej. Właścicielka nie ma pojęcia o windykacji w jej firmie. Oferują prowadzenie przez 1 osobę samodzielnej windykacji za śmieszne pieniądze. Firma na peryferiach, odludziu, nawet chodnika tam nie ma aby dojść do tej firmy. Można sobie tylko wyobrazić co tam będzie się zimą działo. Chyba w kaloszach do pracy trzeba jeździć. O wielkim minusie świadczy ponadto, że BRAK pakietu medycznego i socjalnego. Praca W SOBOTY od 8-14!!! Praca w barakach robotniczych!!! Ogłoszenie o pracę właścicielka przedłuża co kilka dni i je aktualizuje bo....widać nie może złapać frajera. Także jak chcesz być jeleniem to pracuj w firmie BYŚ.

Aplikant

Dziś wielki dzień w firmie"BYŚ" Trwa wielki proces rekrutacji na stanowisko Specjalista ds windykacji. W siedzibie firmy utworzyła się kolejka, osoby zaproszone na rozmowę rekrutacyjną niczym pacjenci do lekarza oczekiwali w piętrzącej się kolejce. Jeden po drugim wchodzili na rozmowę, którą prowadziła tylko żona właściciela firmy. Proces rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. Pani umówiła ok 12 osób ciągiem nie przewidując możliwości poświęcenia odpowiedniego czasu dla kandydata. W trakcie spotkania oświadczała, że musi kończyć bo następna osoba czeka na rozmowę. Brak poczęstunku choćby szklanką wody. Pani za to była obstawiona wodą Buskowianką. Na zdrowie miła pani. Już po siedmiu godzinach na portalu praca.pl pojawiło się nowe ogłoszenie Specjalista ds. Obsługi Klienta. Panią przeraziły chyba oczekiwania i kompetencje kandydatów. Generalnie otoczenie ponure , nieprzyjemny zapach towarzyszący co najmniej 8 godzin dziennie. Pełno kurzu, hałasu, latem raczej nie do wytrzymania, praca w biurze z kontenerów, a po deszczu bez kaloszy nie przejdziesz. Rekrutującym życzę powodzenia.

Czakers

Jeśli chodzi o ofertę pracy w charakterze np. operatora,to jest tak: Robisz 5 dni w tygodniu po 12h i co druga sobota po 8h.Dodatkowo masz jakiś tam dyżur w niedzielę. Dają umowę z najniższym zus-em,a reszta pod stołem. Operator może liczyć na15-16zł/h, ale musi maszyną zapieprzać, bo stali operatorzy wyśrubowali normy (wiadomo,że dla premii). Generalnie stali operatorzy traktują wszystkich nowych jak rywali i nie są dla nich życzliwi

Ta Zła

Pracowałam w tej firmie i nikomu nie życze takiej pracy!Pracownika traktują jak śmiecia a zwykłe barany bez szkoły(kierownicy)uważają się za niewiadomo co.totalna porażka

Zostaw opinię o BYŚ WOJCIECH BYŚKINIEWICZ - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BYŚ WOJCIECH BYŚKINIEWICZ