Academia Cordoba

Cordova

Opinie o Academia Cordoba

Łukaszek

no słabo, słabo.. rozumiem jeszcze wieloosobowe kwaterunki, bo jednak firma musi na czymś oszczędzać. Jednak warto by ktoś, kto to organizował, postawił się na miejscu osób tam śpiących i jakoś to dostosował.

Jestem bardzo zawiedziona, co do warukow w jakich mieszkamy ja i moje kolezanki mieszkamy w pokoju 6 osobowym ..-..duszno brudno ,nie ma miejsca na nic ,bardzo mala lazienka ,brak klimatyzacji mozna sie tam udusic.... klitka i nic wiecej....juz lepiej maja w wiezieniu niz my w tym pokoju...jedzienie... sniadanie codziennie to samo jeszcze mamy byc tu 2 tyg a mi juz tu wszystko zbrzydlo...obolnie nie polecam zero orgnaizacji...! w pokojach oprocz wyrzucenia smieci to panie sprzatajace nc nie robia... naszej opiekunki polski nie mozna sie nic dorposic tak jakby nas olewala i miala gleboko gdzies./jezeli chodzi o warunki w jakich mieszkamy jestem naprawde zawiedziona i nikomu nie zycze takich warunkow..

Paweł

chyba Ciebie to spotkalo wogole menadzer swojego czasu wogole z pogarda sie nie odnosil do mnie czy do moich znajomych w pracy atmosfera byla bardzo spokojna pozdrawiam

Praca tam jest ciekawa bo można poznać wielu ludzi, którzy przyjeżdżają z całej Europy. Niestety, nie nagradza to marnych warunków finansowych oraz prawnych pracownika jakie ta firma oferuje. Wlasciciel oraz menedzer odnosza sie z lekka pogarda do pracownikow z Europy Wschodniej.

Zostaw opinię o Academia Cordoba - Cordova

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Academia Cordoba