Zakład badań ochrony środowiska i technologii hutniczych

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Zakład badań ochrony środowiska i technologii hutniczych

Mooo

Mam dobre wspomnienia co do Zakład badań ochrony środowiska i technologii hutniczych i chcę powiedziec, że zdecydowanie wartościwa firma, jedna z lepszych na rynku, na pewno świetnie się tam poczujecie jeżeli tylko spróbujecie pracy, polecam z całego serca.

okok

może mi ktoś powiedzieć jaki jest aktualny nu,er telefonu do tego zakładu bo nigdzie nie ma , nie wiem czy w ogóle jeszcze istnieje

Zostaw opinię o Zakład badań ochrony środowiska i technologii hutniczych - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład badań ochrony środowiska i technologii hutniczych