Zakład Przetworstwa Miesnego Łukosz

Czerwionka-Leszczyny

Opinie o Zakład Przetworstwa Miesnego Łukosz

CO!!!!!! ty zarabiasz 3 tys to ty chyba jestes glupi kon jak mezczyzna ma tam na reke od 8 zl do 10 zl wiec se policzmy po 8 godzin i wyjdzie 1600zl bez soboty zadnej.to ty niezle tam PRZYBIERASZ NA GODZINACH lubisz to ??? nie pociskaj kitow bo ja wiem jak tam jest bo tam pracowalem mogle byc wyzej i wtedy mozna zarobic 2500zl .Albo lizus z ciebie jest niesamowity bo takich tam jest pelno i kapusi itp .A dyrekcja to juz calkiem specjalne szkoly po konczyli .NIE POLECAM TEGO ZAKLADU albo jestes koniem to wio!!!!

Zostaw opinię o Zakład Przetworstwa Miesnego Łukosz - Czerwionka-Leszczyny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przetworstwa Miesnego Łukosz