"ROKA-MED " Sp. z o.o.ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ O/N.SĄCZ

Piotrków trybunalski

Opinie o "ROKA-MED " Sp. z o.o.ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ O/N.SĄCZ

Krystyna Nowy Sącz

Pracuję od roku, jestem zadowolona z pracy, bardzo polecam tę firmę. Firma jest uczciwa, na czas płaci pensję i nie żałują środków czystości.

Wiesz coś na temat pracy i warunków zatrudnienia w firmie "ROKA-MED " Sp. z o.o.ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ O/N.SĄCZ? Jak można się do nich dostać? Czekamy na opinie.

Zostaw opinię o "ROKA-MED " Sp. z o.o.ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ O/N.SĄCZ - Piotrków trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "ROKA-MED " Sp. z o.o.ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ O/N.SĄCZ