P.P.H.U.JUSTYNA

Trzebnica

Opinie o P.P.H.U.JUSTYNA

Kolo

Na stronie internetowej ogłaszają, że umowa o pracę, w urzędzie pracy również a rzeczywistość jest zupełnie inna, praca 8 zł za godzinę, robi się wszystko!!! nawet lakieruje bez ubrania ochronnego- tylko gdzie w tym wszystkim jest BHPowiec! praca na czarno- gdzie inspekcja pracy!Jak człowiek upomina się o umowę- to żegnają. Jak nie przychodzi w sobotę do pracy, czy nie zostaje po 12 godzin - to też mówią DO WIDZENIA! ODRADZAM! z dala od tej firmy.

olo

odradzam praca za 8 zl na godzine spawacz 10 godzin dziennie w spartanskich warunkach wymagania kosmiczne i na dodatek bez umowy to w wodniku zarabiają wiecej przy sortowani smieci

Zostaw opinię o P.P.H.U.JUSTYNA - Trzebnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U.JUSTYNA