MED PARTNER

Tyczyn

Opinie o MED PARTNER

Była klientka-OSZUKANA

Opowiem Moje doświadczenia z tym (pożal się Boże) sklepem. Mama moja jest w wieku 73 lat.Niemal że przez kilka miesięcy leżała w szpitalu to właśnie pracownik tego sklepu zostawił moją mamę bez worków do stomii.Wniosek sobie zatrzymali a worków brak.Żałuję że nie zgłosiłam tego do NFZ!Krętacze i nic więcej!

Pacjentka z Rzeszowa
@Była klientka-OSZUKANA 14.06.2016 20:36

W sklepie Med Partner jest super profesjonalna obsługa zaopatruje się od 6 miesięcy , mają wszystkie woreczki stomijne .Pani Kasia ze sklepu mówiła o poradni dla stomików która będzie za niedługo otwarta. Gorąco polecam

Zostaw opinię o MED PARTNER - Tyczyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MED PARTNER