„PROMATUR” Bogusława Berhang - Prochownik

Kraków

Opinie o „PROMATUR” Bogusława Berhang - Prochownik

h,
użytkownik zarejestrowany

tak, słyszałam , że własnie takie teraz są standardy zakwaterowania w firmie „PROMATUR” Bogusława Berhang - Prochownik. Ale jak jest naprawde, przekonasz sie na żywo

marek..

Witam, nie polecam tej firmy. Bardzo długo czeka się na pieniądze.Mieszkanie w 3-4 osoby w jednym pokoju.

spawacz

...no nie wiem ale znam chłopaka ktory tam pracuje do dzisiaj i muwil mi co innego ze nie moze odzyskac pieniedzy co tam zarobil bo mu tak placa nie placa i tak siedzi a oni kapia wiec moze jak ty pracowales bylo lepiej a kiedy tam robiles?

pracowalem w firmie promatur i mam nadzieje jeszcze tam pracowac bo jest firma rzetelna wyplacalna idbajaca o pracownika z powarzaniem [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o „PROMATUR” Bogusława Berhang - Prochownik - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „PROMATUR” Bogusława Berhang - Prochownik