BARTEX - BARTOL SP. J.

Szczecin

Opinie o BARTEX - BARTOL SP. J.

nic dodać nic ująć

Pamiętajcie aby nigdy nie pozwolić sobie obciążyć siebie za zagubiony lub zniszczony element zestawu telefonicznego w firmie Bartex! Pan P [usunięte przez moderatora] obciąża pracowników 100zł za każdy element i nie ważne czy jest to uszkodzona ładowarka czy folijka na ekranie warta 12zł. Firma nie ma prawa obciążać pracownika takim zawyżonym kosztem, ponieważ może tylko obciążyć kosztami poniesionej straty, odszkodowanie nie może mieć formy zarobkowej dla przedsiębiorcy! Podobnie jest w sytuacji szkody komunikacyjnej. Za uszkodzenie pojazdu służbowego pracodawca nie ma prawa obciążać pracownika kosztem naprawy o ile pojazd ma Autocasco, a w Bartexie auta przedstawicieli i kierowców mają AC. Nawet jeśli podpisałeś w umowie, że godzisz sie na takie obciążenia, pracodawca ma prawo tylko i wyłącznie obciążyć Cię za koszty pozostałe wynikające z likwidacją szkody, za które ubezpieczalnia nie wypłaciła pieniędzy, a które musiał ponieść pracodawca! Za wycieraczki i elementy eksploatacyjne nie ma prawa też was obciążać. Pracodawca ma obowiązek wyposażyć pracownika w niezbędne narzędzia, a wycieraczki są na tyle istotne, że odpowiadają za bezpieczeństwo na drodze i wasze! Pracodawca ma OBOWIĄZEK wymienić na swoj koszt wycieraczki, jeżeli zużyły się przez normalną eksploatację ich! Oczywiście płyn do spryskiwaczy i żarówki to też przedmioty eksploatacyjne, ale mające istotne znaczenie dla bezpieczeństwa pojazdu i osób w nim przebywających. Prawo w polsce wymaga sprawnych żarówek i płynu do spryskiwacza w zbiorniczku, tak więc mając auto bez tych sprawnych elementów, dostajecie w użytkowanie od pracodawcy pojazd, który nie spełnia warunków pojazdu dopuszczonego do ruchu po naszych kochanych drogach... Poznajcie swoje prawa jako pracowników! Pomagamy osobom poszkodowanym przez bezprawne działania pracodawców!!! Piszcie na email: fundacja.castellum@gmail.com Powodzenia w walce z bezprawiem!!!

Zostaw opinię o BARTEX - BARTOL SP. J. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BARTEX - BARTOL SP. J.