Video World Sp.z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Video World Sp.z o.o.

Słowa kojarzące się z Video World Sp.z o.o.- stabilna firma, młody zespół, ciekawa praca dla studentów Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średni, ale to ze względu na brak profesjonalizmu kadry kierowniczej ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo fajni, praca w przyjemnej atmosferze i zgranym zespole. Od jakiej stawki można negocjować pensję?- pensje niestety bardzo niskie, nie pozwalające na jakiekolwiek plany życiowe Najbardziej podobało mi się w Video World Sp.z o.o.: Najbardziej nie podobało mi się w Video World Sp.z o.o.:

Zostaw opinię o Video World Sp.z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Video World Sp.z o.o.