polnetcom

Kraków

Opinie o polnetcom

nela3003

Wykorzystuja pracownikow na maksa .Warunki do pracy karygodne. Oszukuja samych siebie.Kto coS wiecej potrafi juz go nie ma. Intranet ZLODZIEJSTWO!Nielojalni. Gratisy od firm kosmetycznych sprzetaja za pieniadze.Granda! Pracowalam krotko ale nie polecam.

farmaceuta

Niestety firma polnetcom nie spelnia żadnych standardów pracowniczych. Placa najniższa krajowa + reszta na umowe zlecenie. Wlasciciel jest frustratem i tylko krzyczy albo ma humory. Zona wlasciciela wszystkie nagrody dla pracowników sprzedaje w aptece !!! lub zabiera dla siebie. Jestem ich pracownikiem tylko dlatego, ze kierownik apteki i zespół sa rewelacyjni. Trafil sie im fajny menadzer z doswiadczeniem i pomyslami ale dziewczyna tez wymiękła z nimi...NIE POLECAM

Zostaw opinię o polnetcom - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie polnetcom