AF SEKO sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o AF SEKO sp. z o.o.

emil
użytkownik zarejestrowany

szkoda, że nie ma aktualnych opinii, spotkałem ofertę od nich i chciałbym wiedzieć co nowego??

sylwek40 - 2010-11-11 18:19:41 Hej, dla ludzi którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś o firmie AF-Seko Sp. z o.o. chciałbym powiedzieć że jest godna polecenia. Praca jest tutaj niebywale ciekawa i przyjemna. Posiadają tutaj dużo specjalistów i można się od nich dużo nauczyć.Wszystko co napisałeś to prawda, no może nie cała ale w większości. Zapomniałeś tylko dodać, że zarobki są poniżej krytyki a jak ktoś dostanie coś więcej to "do ręki", "pod stołem" lub przy pomocy rozpisania fikcyjnej delegacji.

Zostaw opinię o AF SEKO sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AF SEKO sp. z o.o.