prelibatezze italiane

Kraków

Opinie o prelibatezze italiane

pole
użytkownik zarejestrowany

jak dla mnie to zabawne, że ktokolwiek ma wątpliwości co do sposobu zarabiania przez handlowca. Nie ma już chyba miejsc, gdzie pracuje się na podstawie jedynie :)

Moje zdanie jest takie...Ktoś kto piszę sobie pochwały na temat pracy w tej firmie to pewnie ktoś z zarządu.Chyba nie trzeba być omnibusem aby zrozumieć ,że jeśli firma proponuje ci prace za prowizje a ich motto brzmi \"handlowiec najpierw musi zarobić na wszystkich a co zostanie to dla niego to \"Krótko mówiąc SZUKAMY [usunięte przez moderatora] DO PRACY i tyle.Umowy śmieciowe ,żadnej przyszłości.Chcesz się przekonać czy warto?to się zgadzasz na ich warunki.Ale każdego dnia po pracy czytaj ten post.Przynajmniej wiesz ,że ktoś z wyobraźnią ostrzegał cię wcześniej.

ktoś

aa jak tam pracowałeś to jaki miałeś rejon ii jak Ci szła sprzedaż? i czemu nie pracujesz jak tak fajnie było??:) i gdzie sprzedawałes

A ja jestem mądry i przez to nie pracuje w tej firmie której za chwile nie bedzie jak to stało się z podobnymi w tej branży... Odradzam wszystkim.

były

Jeśli macie szansę popracować w Prelibatezze - polecam. Dobre warunki kasowe, dobre warunki jeśli chodzi o narzędzia pracy. Bardzo doświadczony szef- p. Maciej . Ja nie pracuje ze względu na moją głupotę -ale polecam każdemu.

Zostaw opinię o prelibatezze italiane - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie prelibatezze italiane