Zakład Mechaniki Maszyn Avalon

Opinie o Zakład Mechaniki Maszyn Avalon

Pracowałem

Omijać szerokim łukiem

anonymous

BODO ; Szef zrobił sie okropny odkiedy pracuje rodzina . czepia się wszystkiego najgorzej że wyzywa i ubliża człowieka ma za nic a wiadomo gdzieś trzeba pracować . że na takich pracodawców nie ma siły są sami panami i robią co chcą . nie ma na takich rady są bezkarni.

Marek

@anonymous, czy aby na pewno jest aż tak źle? Absolutnie nic nie można wynegocjować podczas rozmów z szefostwem? Jak rozumiem zostały podjęte próby w tym kierunku i były one bezowocne tak? Może w firmie w najbliższym czasie mogą zajść jakieś zmiany, które byłyby korzystne dla pracowników? Wiadomo coś na ten temat?

Marek

@anonymous, czy zgłaszałeś swoje uwagi do szefostwa jeśli nie byłeś usatysfakcjonowany warunkami finansowymi w firmie? Czy takie rozmowy w jakiś sposób ułatwiły poprawienie sytuacji? Możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu?

@Marek 14.07.2018 17:44

nic nie da rozmowy ,jeszcze gorzej

anonymous

tak masakra na początek obiecują że jak się wykażesz to kasa w górę a tu po wykazaniu 100zł i to dalej tyle a atmosfera ha jeden drugiego za 10zł sprzeda , zakład tragedia

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Zakład Mechaniki Maszyn Avalon? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

worker

Monter z reguły dostaje na rękę na początek 1800 zł, potem 2000 albo 2200.

worker

Witam:) pracuje obecnie jako pracownik umysłowy w tej firmie. Co do warunków to są dość dobre, zawsze wypłata na czas i można się łatwo dogadać z właścicielami. Do tego dodatki na święta itd. Warunki pracy ok, mogły by być trochę wyższe zarobki. Co do rozmowy kwalifikacyjnej trzeba się wykazać na pewno chęcią do pracy. Najważniejsze że jest umowa o prace od początku:)

xxl

Umawiają się na rozmowę kwalifikacyjną, a jak przychodzi do spotkania to się okazuje, że szef na urlopie. Nieważne, że jechałem tam ponad godzinę i to nie za darmo. Nie szanują cudzego czasu i pieniędzy. Nie raczą nawet zadzwonić. Omijać wielkim łukiem!!!!

Zostaw opinię o Zakład Mechaniki Maszyn Avalon - Nowa Wieś Lęborska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Mechaniki Maszyn Avalon