Zakład Mechaniki Maszyn Avalon

Nowa Wieś Lęborska

Opinie o Zakład Mechaniki Maszyn Avalon

worker

Monter z reguły dostaje na rękę na początek 1800 zł, potem 2000 albo 2200.

worker

Witam:) pracuje obecnie jako pracownik umysłowy w tej firmie. Co do warunków to są dość dobre, zawsze wypłata na czas i można się łatwo dogadać z właścicielami. Do tego dodatki na święta itd. Warunki pracy ok, mogły by być trochę wyższe zarobki. Co do rozmowy kwalifikacyjnej trzeba się wykazać na pewno chęcią do pracy. Najważniejsze że jest umowa o prace od początku:)

xxl

Umawiają się na rozmowę kwalifikacyjną, a jak przychodzi do spotkania to się okazuje, że szef na urlopie. Nieważne, że jechałem tam ponad godzinę i to nie za darmo. Nie szanują cudzego czasu i pieniędzy. Nie raczą nawet zadzwonić. Omijać wielkim łukiem!!!!

Zostaw opinię o Zakład Mechaniki Maszyn Avalon - Nowa Wieś Lęborska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Mechaniki Maszyn Avalon