Praktyka w firmie JOSE

Poznań

Opinie o Praktyka w firmie JOSE

Ron

Pracowałam w firmie Jose w Poznaniu, znajduje sie ona przy ul smardzewskiej,jeśli o tą firmę chodzi w tytule, która zajmuje się produkcją artykułów z tworzywa sztucznego (wiadra, miski, miseczki, podłokietniki do foteli ogrodowych itp). Zatrudniony byłem na umowę zlecenie przez agencję pracy, wypłata była na czas. Warunki pracy fatalne! Firma mieściła się w jakiejś szklarni przerobionej na magazyn. Brak ogrzewania, niby pracujesz w zamknięciu, a musisz mieć czapkę na głowie i kurtkę. Nie ma przerwy śniadaniowej, musisz jeść przy maszynie i jednocześnie pracować. W szatni śmierdzi, jak przyszedłem w pierwszy dzień do pracy, to myślałem, że się przewróce! Szafka bez zamykania i szatnia też, każdy mógł wejść, portfel i telefon trzeba było mieć orzy sobie. Stawka też marna 9.50 brutto dla osoby uczącej się, to około 8 zł na rękę. Przy 20 dniach przepracowanych w tym jeden tydzień nocek (na nocnej zmianie stawka większa 11 zł brutto) dostałem około 1390 zł. Pracownicy którzy pracują tam na stałe po pare lat mają 9 zł na rękę. Nie polecam, nie którzy przychodzili na 1-2 dni i uciekali. Jedyne co było dobre to ludzie na zmianie byli spoko i wypłata na czas, reszta na minus.

Zostaw opinię o Praktyka w firmie JOSE - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Praktyka w firmie JOSE