ROCK SERVICES

Londonderry

Opinie o ROCK SERVICES

Strzaszna lipa z ta firma niepolecam szef jest despoa, wykorzystuje pracownikow. Obiecjue swietlana przyszlosc i nie wiadomo jakie zarobki ,a konczy sie na tym ze zotajesz zwolniony po 2-3 miesiacach bo nie ma pracy. Ogolnie najgorsza decyzja jak podjolem w moim zyciu praca dla tych ludzi. Poza tym to nie ludzie to wrodzone diably IRALNDZKIE twz. katolicy ale jak by mogl to zabral by ci ostatnia pare majtek i to jeszcze uzywanych myslac ze cos zarobi na tobie.

Zostaw opinię o ROCK SERVICES - Londonderry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROCK SERVICES