Alfaro Gorenje

Olsztyn

Opinie o Alfaro Gorenje

Weronika
użytkownik zarejestrowany

mają raczej jakies szkolenia pracownicze, a poza tym jak zatrudniasz się była' do pracy na wybrane stanwoisko a podejrzewam,że aplikowalas na akwizytatorkę to niestety praca polega na tym.

była

Miejsce dla naiwnych. Wciskanie kitu ludziom za marne grosze + jazda po wioskach. Jeśli się w tej firmie nic nie zmieniło to większość z was będzie się bujać własnym samochodem, jak się przyznacie że takowy macie. Zarobki ? Lepiej przejdźmy do następnego pytania ;) Mało profesjonalna firma a szkolenia z d...py wzięte. Miejsce dla początkujących młodocianych "przestępców" ;) ODRADZAM!

...

anonim - 2009-06-22 14:04:19 Dodaj opinie o Alfaro Gorenje - Olsztyn. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.ZŁODZIEJSTWO NIECH NIKT TAM NIE PRACUJE

Zostaw opinię o Alfaro Gorenje - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfaro Gorenje