Phonesat

Opinie o Phonesat

były pracownik

Witam, pracowałem w firmie ok pół roku, obejmowałem stanowisko obsługi klienta, fakt nie jest to najlżejsza praca, ale warunki i atmosfera były dobre :)

byly_pracownik

Najbardziej odpychająca "szefowa" z którą było dane mi pracować. Wyznaczyła nową granice NAJGORSZEGO pracodawcy, chyba nie do pobicia. Cała firma zastraszona humorkami tej księżniczki, atmosfera przekrętów, oszukiwania klientów, wystarczy poszukać w internecie, powstało kilka stron byłych pracowników opisujących przejścia w tej firmie. Uciekłem po kilku miesiącach.

ex nigdy wiecej

Nic dobrego nie mogę napisać o tej społce - to swoisty ewenement na polskim rynku.

Zostaw opinię o Phonesat - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phonesat