Warmwex

Wielbark

Opinie o Warmwex

Ja...

Ktoś kto napisał opinie że warto to chyba musiał być stuknięty albo po prostu być właścicielem firmy który pieści się z każdy ślimakiem jakby nie wiedział że tam kobiety pracują na akord a nie na godzinę! Dla mnie chore jest to że szef oczekuje od pracownic dokładności , precyzji i cierpliwości przy wyjmowaniu ślimaka z muszli :) Jakby dał konkretną stawkę na godzinę to wtedy każda by była cierpliwa a tak skoro stawka jest za kilogram to kobiety muszą (usunięte przez administratora) żeby tam chociaż 1000 zł miesięcznie wyciągnąć:) Ale jeżeli komuś takie zarobki odpowiadają i odpowiada komuś zawrotne tempo to... ale i tak nie polecam:)

Zostaw opinię o Warmwex - Wielbark

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warmwex