kropkanet

Wrocław

Opinie o kropkanet

Uwaga , firma mała , beznadziejny szef. [usunięte przez moderatora] Cały czas coś kombinował [usunięte przez moderatora] Sprzęt dal pracowników tragiczny . Firma informatyczna obsługująca inne , a informatyk wyruszający na różnego rodzaju akcje nie miał własnego laptopa , zawsze trzeba coś wykombinować samemu , prosić się o możliwość skorzystania z komputera. Wstyd ! Pensje marne ! Nie polecam ! Siedziba na końcu Wrocławia - beznadziejne położenie i dojazd !

Zostaw opinię o kropkanet - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kropkanet