Agencja Reklamowa Concept Media Group Sp. z o.o.

Opinie o Agencja Reklamowa Concept Media Group Sp. z o.o.

Wige

Wydaje mi się, że bardziej chodzi tutaj o atmosferę między pracownikiem a pracodawcą, bo jednak te relacje mają także bardzo duży wpływ na ogólną atmosferę w firmie.

hancock

atmosferę tworzą ludzie więc jak to jest? Ludzie ok, ale atmosfera już nie? Czy możesz powiedzieć, czy to jest ta sama firma która ma biuro w Poznaniu? Staram się o pracę u nich. Dzięki

Słowa kojarzące się z Agencja Reklamowa Concept Media Group Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako brak . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 Najbardziej podobało mi się w Agencja Reklamowa Concept Media Group Sp. z o.o.: ludzie Najbardziej nie podobało mi się w Agencja Reklamowa Concept Media Group Sp. z o.o.: atmosfera

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa Concept Media Group Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa Concept Media Group Sp. z o.o.