Opinie o Adecco Consulting (Adecco Poland) w Warszawa

Światowy lider wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco Poland w Warszawa

Pracownicabiurowahq

Pracowałam w centrali Adecco na Daszyńskiego 5 lat. Przeżyłam przeprowadzke, reorganizację, przesadzania, zmiany personalne, konkursy, imprezy, cuda na kiju. Co jest ważne, to to, że jako jednostka nikt się nie liczy. Prawie "wszyscy" już odeszli. Premie roczne nie są wypłacane. Przynajmniej nie od 2017. Nie polecam.

łysy
@Pracownicabiurowahq

do 2024 bez zmian.. nadal nie ma rocznej premii (na którą jest pobierany procent z premii miesięcznej...)

Rozczarowana

Na początku wielkie obietnice premii rocznych, podwyżek, pracy zdalnej, rozwoju, wsparcia, nowoczesnych narzędzi pracy. Nastał maj premii nie ma i nie będzie, brak jakiegokolwiek komunikatu z góry, że ze względu na wyniki premii nie będzie, to świadczy tylko o braku szacunku do pracownika, podwyżki były, jak ktoś był szczęśliwcem dostał 200 zł brutto niektórzy mniej albo wcale. Koniec pracy zdalnej po trzech latach dobrze funkcjonującego systemu powrót do biur na 4 dni w tygodniu. Podwyżki cen pakietów medycznych o ponad 40 proc. Niestety doświadczeni pracownicy nie są w ogóle doceniani. Nadgodziny niepłatne, do odbioru, brak bonusów i premii za dodatkowe obowiązki. Odchodzą duzi klienci. To nie jest ta firma sprzed kilku lat, w zastraszającym tempie zmierza ku upadkowi.

Ciekawy

A są jakieś plotki o regionie Metro? Słyszałem że nie jest ciekawie a to też wpływa na inne biura całość ade co

Jan
@Benefity

A co masz do Hindusów ?! Jedna z najstarszych cywilizacji ludzkich na naszej błękitnej planecie przecież. Trochę tolerancji proszę !

Jajajaj

Wszystko ok, tylko jakby promowali ludzi kompetentnych a nie z przypadku, to by bylo dobrze.

Świadoma
@Jajajaj

Zdecydowanie zgadzam się z tą wypowiedzią. Łatanie struktury osobami niekompetentnymi.

Ciekawy

Metrocity
@Ciekawy

Struktura kompletnie się nie sprawdziła. Nie wiadomo co zdecyduje jednogłośny i nieomylny CEO. Tylko on sam wie… Albo jeszcze nie wie.

@Ciekawy

Jest jedno biuro w Metrocity, które bardzo dobrze prosperuje. Nawet podobno zostało nazwane "lokomotywą regionu".

Co to za biuro ?

Co to za biuro ?

Januzzi
@.

To za chwilę będzie pociągiem z II połowy XIX wieku i to II klasy osobowej w zaborze rosyjskim niestety chyba a nie tą "lokomotywą regionu" - współczesnym Pendolino ;-)

@Januzzi

Dlaczego tak uważasz? Jeśli ktoś tak napisał to widocznie musi być tak szczególnie że jest napisane że biuro było tak nazywane przez innych. Chętnie poznam uzasadnienie

@Januzzi

W Metro jak w końcu pozbyli się szefowej, która mobbowała kogo tylko się dało to nikt nie ma pomysłu na metrocity. Jedynie biuro w Krakowie i Wrocławiu jako tako działa ale taka Warszawa nie ma żadnego rekrutera i nikt się tym nie przejmuje, że nikt się niczym tam nie zajmuje....

Zuy
@Benefity

Serio? Ja nawet nie wiedziałem ze odeszła Pytanie kto będzie nowy i co wprowadzi

Benefity Nowy wpis
@Zuy

No a po co mieliby informować innych ludzi? Ona poinformowała swoich rekruterów i to też chyba na ostatnią chwilę bo to nagłe zwolnienie było. Teraz pewien hindus się tam znęca nad metrocity ;)

Jan Nowy wpis

@

Nie polecam taj agencji, omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) pieniądze (usunięte przez administratora) zero pomocy i same problemy, cały czas problem z wypłatami, w biurze też siedzą Panie które nie chcą pomoc '' to nie nasz problem tylko wasz ...'' Na każdym kroku są niewyjaśnione rzeczy i nikt nic nie wie. Z wypłatami też (usunięte przez administratora) nie wypłacałam wszystkiego. Pozdrawiam serdecznie i zastanówcie się dwa razy.

Przemek Nowy wpis
@@

Zgadzam się 100%. (usunięte przez administratora) na wypłatach, obiecują wyrównanie przy następnej wyplacie, lecz to tylko obietnice,zero pomocy. Teraz po kilku miesiącach od zwolnienia stwierdzili, ze mam oddać za mieszkanie mimo, że potrącali od wyplaty. Porażka dno i wodorosty.

Jan Nowy wpis
@Przemek

Nie za bardzo rozumiem tej kwestii mieszkania. Chodzi o mieszkanie tzw. służbowe, tak ??!

Ĝ
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 godzin.

Czy ktoś wie jakie Adecco ma plany na najbliższy rozwój? Jakie zmiany, ulepszenia

Podwyzki

Cieszmy się! Byly podwyżki wynagrodzenia na poziomie 3% i mniej!

Benefity

Nowi zarabiają o wiele więcej od starych więc jałmużna 3% dla wybranych "starych".

Pracownik Produkcji

Bardzo miła obsługa, dostałam wybór działu na podejście przy rekrutacji nie mogę narzekać, zapomniano dodać że trzeba nosić pampersy i głodować 10 godzin bo liderka na dziale Buzek plastik nie puszcza wszystkich na przerwę nocną a gdy się upomnisz Adecco cię zwalnia z pracy!!! Tak jest w Nowym Dworze Mazowieckim woj.mazowieckie.

Czy wcześniej pracowałam na produkcji czy wiem co to za praca i z kąd się dowiedziałam o Adecco.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Olaboga

Zróbcie wreszcie coś z tym pseudo haerem istniejącym tylko dla zasady i nie mającym kompletnie wpływu na to co się dzieje w firmie! Do wrzucania ogłoszeń i pisania postów w emplo wystarczy średnio ogarnięty student. Idźcie ludzie na jakieś kursy, douczcie się jak sprawować funkcje doradcze i wróćcie żeby doradzać a nie snuć się bez celu pomiędzy cudzymi biurkami - EY zrobiłby na Adecco majątek!

Zmiany

Dzień 2 oczekiwania aż pozbędą się niekompetentnego CEO z polskiego Adecco

Luji
@Olaboga

Przecież w Adecco jak ktoś się odezwie, szczególnie jak ma choć trochę wpływu to wylatuje. Trzeba się pozbyć jednej osoby...chyba kazdy wie kogo

Pracownik HQ
@Olaboga

Niestety musze sie zgodzic z przedmowca. Dyrektor HR ma zaledwie 2 lata (sic!) doswiadczenia na stanowisku (wczesniej bedac Project Managerem, Branch Managerem itp) i tak naprawde jest tylko pionkiem, ktora wszyscy uwazaja za "ucho wloskiego prezesa". Poza udawaniem "wiecznie zajetej i zabieganej", jakos nie widac zadnych efektow jej pracy

@Pracownik HQ

To jest typ kariery oparty na lawirowaniu, nasłuchiwaniu, przekazywaniu informacji dalej. W zamian za utrzymywanie sie na stanowisku lub awans. Budowaniu otoczki mega zaangażowania i oddaniu aktualnie obowiązującej w firmie idei. Wiecznie zabieganej, zapracowanej, ciagle na callach, spotkaniach .... z których to nic a nic nie wynika ...

Hyf

Podpisuje się. Trzeba coś z nim zrobić. I zatrudnić P O L A K A, który ma pojęcie o prawie i polskim rynku pracy. Ciekawi mnie kwestia podwyżek niby czesc osób dostała no i co z restrukturyzacją już chyba od dwóch lat o niej gadają

No i dni lecą ale CEO nie leci :(

Proszę o informację

Jak wygląda w Adecco kwestia awansów oraz podwyżek?

Awanse i podwyzki
@Proszę o informację

Awans dostajesz jak ktoś się zwolni albo poziomo. Młodszy, starszy itd. Podwyżki są co roku w kwietniu dla wybranych oddziałów/struktur, więc nie ma tak że każdy dostaje. Wysokość podwyżki w tym roku wyniosła średnio 3% podstawy wynagrodzenia.

@Proszę o informację

Ciężki temat awanse ponieważ dział HR nie wie jak realizować swoje programy związane z awansami. Raczej na awanse nie licz jeśli naprawdę nie wykażesz się "czymś". Podwyżki to 3% ewentualnie nic .

Benefity

No i pomimo zwolnień i oszczędności Włoch ogłosił, że imprezy nie będzie. Ale nie martwcie się będzie walczył jak lew aby impreza się odbyła! A jak się nie odbędzie? To powiemy, że to nie nasza wina tylko kogoś innego a wy idźcie pracować dalej i się przepracowujcie bo przecież musicie robić jak najwięcej dla wspaniałego Adecco aby być numerem 1... Może kiedyś i będzie numerem 1 ale najpierw muszą pozbyć się włocha w zarządzie aby cokolwiek zaczęło działać...

Benefity

To po co kłamać tyle czasu? Po co mydlić oczy, że wyniki jednak są świetne i obiecywać jakąś nagrodę pracownikom? Wzięli i wypłacili darmozjadom premię roczną ale już zwykłym rekruterom tylko cele podnieśli i utrudniają życie nie mogąc się zdecydować jakie rekrutacje mamy realizować a potem narzekać, że rekruter nie wyrabia jak ma na sobie po 20 otwartych pozycji i nie ma narzędzi do ich realizowania. Człowieku tutaj oszczędza się już na wszystkim - brak możliwości publikacji ogłoszeń, brak licencji linkedin, brak środków na innowacje (a jak już są to wdrażanie ich kosztem nadgodzin pracowników wewnętrznych i wypalaniem ich), brak działających systemów, brak rekruterów i administratorów. I wtedy wchodzi cały na biało ON - Wielki CEO Zbawiciel i obiecuje imprezę z okazji 30 lecia firmy, zapowiada ją przez kilka miesięcy, zwalniając nadal ludzi i ciągle szukając oszczędności gdziekolwiek indziej poza HQ więc ogłoszenie przed świętami "imprezy nie będzie" to trochę jak strzał w pysk wszystkim nam naiwnym, że coś się zmieni. Zaraz kwiecień i ogłoszenia o podwyżkach albo informacja o tym, że Adecco i tak płaci "konkurencyjną" stawkę. Ale płacenie rekruterom 5000 zł brutto i kombinowanie co miesiąc co zrobić aby nie wypłacić premii bo takie jest ciśnienie "z góry" zakrawa o kontrolę PIPu. Rekruter w Adecco to nawet jak nie ma tego w obowiązkach to - sprzedawca, sourcer, pół-prawnik, windykator. Jeśli za te wszystkie obowiązki i taką płacę nie można oburzać się na brak imprezy to weź ty człowieku włącz myślenie. I nie, nie każdy ma od razu te kilka lat doświadczenia aby móc iść do rekrutacji IT czy przebranżowić się aby robić coś innego, nie każdy pracuje też w Warszawce gdzie ofert jest o wiele więcej niż w innych miejscach. I tak rozglądam się za inną pracą ale wyobraź sobie, że jest teraz na tym rynku problem ze znalezieniem pracy i na stanowiska rekruterskie nadsyła się po kilkaset CV.

Mniej

to i tak masz dobrze jeśli płacą Ci 5000 tyś :D

Benefity
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

W Adecco wprowadzono podwyżki już w styczniu! Teraz każdy rekruter może zarabiać całe 4300 zł brutto! To atrakcyjna stawka powyżej minimalnej krajowej a więc firma daje więcej niż konkurencja co nie? Nikt nie zna tej innej konkurencji co płaci najniższą krajową ale ADECCO PŁACI NAJWIĘCEJ NA RYNKU SWOIM PRACOWNIKOM (a na pewno tym na samej górze bo kto by się przejmował tymi na dole?)

Były Pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Adecco to dobra firma , lecz w przypadku Polski zarządzana bardzo zle. Ludzie na stanowiskach managementu w ogóle nie powinni tutaj pracować. Zgadzam się z poprzednikami HR nie istnieje . Pani HR manager udaje profesjonalistę niestety jest niekompetentna i z brakiem podstawowej wiedzy. Ona nigdy nie stanie po waszej stronie . Zawsze będzie mówiła to co mówi Country Head . Peron odjechał jej już dawno . Wysiadła na nieznanym dworcu i zagubiła się . Odejścia są i będą . Wiecie dlaczego ? Bo dobrzy pracownicy i managerowie maja dość : - kolesiostwa - braku wsparcia - mikro zarządzania - szklanych sufitów - braku przywództwa - toksycznej kultury organizacyjnej - niesprawiedliwego traktowania Tutaj nic się nie zmieni . Chyba , ze wymieni się Managment . Ale to jest niestety raczej nierealne . Wiec będzie dokładnie tak samo przez następne miesiące przyjdą nowi , zwłoka aby się wdrożyli , brak efektów , zwolnienie człowieka i tak od nowa . Wszyscy winni tylko nie my zarządzający . SZOK . Aż dziw mnie bierze , ze centrala tego nie widzi .

Januzzi

Od razu stworzyć jakiś NSZZ Adecco Consulting (Adecco Polska), a co ! I wybrać na przewodniczącego takiego cwaniaka jak obecnie p. Kołodziejczak czy kiedyś Andrew Lepper. Ale 'szefostwo' z Włoch na pewno nie zgodzi się (już serio).

Zgoda
@Januzzi

Co ma tutaj szefostwo z Włoch do powiedzenia… 20 podpisów jest i masz związek zawodowy. I mogą się nie zgadzać. A zrzeszyć się zawsze można.

SIESTA

ZONA niewiele wie, ale też na wiele rzeczy patrzą przez pryzmat swojego doświadczenia... No ale niech jeszcze nam sprowadzą jeszcze kilkoro zarządzających z zagranicy i wrzucą na głęboką wodę bez Totalnej znajomości rynku pracy w PL i braku znajomości mentalu... Mało kto wie, że CEO nie zna ustawy o pracy tymczasowej i podstawowych przepisów na których opiera się nasza działalność. We Włoszech praca tymczasowa funkcjonuje zgoła inaczej... Tam rynek pracodawcy/kandydata wygląda inaczej. Ale Ste nie widzi potrzeby aby czegokolwiek się dowiadywać. Po co ma to rozumieć? Sprawa jest bardzo prosta. KASA MA SIE ZGADZAĆ.

Słabe doświadczenie z procesem rekrutacyjnym. Po pierwszej rozmowie obiecano mi kontakt w przeciągu kilku dni. Mija miesiąc, brak jakiegokolwiek kontaktu ze strony rekruterki czy automatycznego maila z odrzuceniem. Jak widać strata czasu

Sroka

Bliski jest upadek. Kolejne zwolnienia się szykują, nie doceniają pracowników- kierowników, rekruterow, administratorów. Odezwij się to jesteś (usunięte przez administratora). Nic nie dociera do dyrektorów. Każda faktura (nawet na 150 zł) musi być zaakceptowana przez szefa szefów. Nie opłacają faktur, HR nie istnieje, podpisują umowy, które są na pograniczu moralności. A niech upadają, ktoś większy ich przejmie.

Bez prawa głosu
@Sroka

Do dyrektorów nic nie dociera bo boją się o swoje posady… a zgłoś coś do „szefa szefów” to albo zrobi tak żeby utrudnić Ci prace, albo będziesz musiał szukać nowej. Najłatwiej pokazać pracownikowi żeby nie skakał albo go zwolnić, co z tego ze bez tego szarego pracownika nie byłoby wyników które wymaga szef szefów. Lepiej go zwolnić i szukać małolata do przyuczenia. Ta firma to dobra opcja na złapanie doświadczenia, przez 2/3 lata, dla osób której rozpoczynają na tym rynku. Czasem się serio zastanawiam na co liczą osoby pracujące tu po 5/10 lat, co ich trzyma i czego nie widzą.

Sama prawda
@Bez prawa głosu

Niestety to jest cała prawda. Ostatnio na spotkaniu SEO (usunięte przez administratora)pokazał prawdziwe oblicze… Jednak nie spodziewał się że są tam też osoby w okresie wypowiedzenia i… Powiedziały co myślą. Po minie widać było że był oburzony i nie spodziewał się że któryś z potulnych baranków się wyrwie i będzie asertywny. Mina bezcenna. No ale co z tego… Nic. Nie jesteśmy rodziną, nie jesteśmy przyjaciółmi. Jesteśmy tanią siłą, która zarabia niewiele więcej niż najniższa krajowa - przynajmniej osoby pracujące w oddziałach… W adecco ciężko o realne narzedzia wsparcia do pracy. Jesteśmy daleko w tyle od konkurencji.(usunięte przez administratora) Stawki są nierynkowe. Od CEO wybrzmiewa że Adecco musi być nr 1. Ale w Polsce nie będzie. Przynajmniej do momentu w którym będzie tym zarządzał. On tego nie widzi. Korporacja nie na miarę 21 wieku. Okropnie przykre ale prawdziwe.

Stanisław Malec

Serdecznie nie pozdrawiam pseudo agencji zatrudnienia zatytułowaną " Adecco". W lutym zacząłem pracować. W marcu musiałem stawic się na komisję wojskową która przedłużyła się na czas całego tygodnia z racji moich rozszerzonych badań lekarskich. Nie dostałem za te dni zaświadczenia. Dostałem na dzień ostatni. Cała sytuacja wypadła w okresie podpisania nowej umowy miesięcznej w dniach 1-10 marca. Do pracy przyszedłem dnia 11 marca. Koordynatorka zmiany w Amazonie lcj4 w Łodzi doszła ze mną do porozumienia ze nie będę mieć ciągłości zatrudnienia z racji braku zaświadczenia. W dniu dzisiejszym pod koniec zmiany nocnej otrzymałem wypowiedzenie z racji nieusprawiedliwienia dni 4,5,6 marca w których odbywała się komisja. Powtarzam jeszcze raz że w tym okresie nie byłem zatrudniony lecz za właśnie te dni zostałem po chamsku wyrzucony z pracy. Pogwałcenie praw. Ludzie uważajcie.

Kto Trzeba

Linię Mischa Przestroga dla Kumatych przed Nimi i tą Wiejską Wariacją. Każdy normalny o zdrowych zmysłach ucieka z tego Pojebanego miejsca. Łamanie wszelkich praw pracowniczych, Pomówienia, Obłuda i Patologia bezwzględna. Non stop przewija się tam duza ilość ludzi. Jest to Miejsce dla podległych jak głupi do mydła. Uważajcie na pseudo Despotów Wsiurów, są bez kwalifikacji i umiejętności zarządzaniem ludźmi.Czują zagrożenie u innych mocniejszych to szukają na nich haków by ich podjebac do biura i pozbyć się ich do domu Damian Wsiór Śmierdzący, bezżebny jeden z naganiaczy dla Schwabów. Zakłamana niedojebana umysłowo. Mózg jeho jest przeżarty od drugów. Drugi Zjeb Gruby Kupa ,pracuję ileś tam lat a udaję nie wiadomo kogo. Pierze ludziom mózgi na dużą skalę i to otwarcie. Nie potrafi pisać z językiem na wierzchu to siedzi cicho i kiedy trzeba to wciska ludziom swoje kacapoly nieudacznik życiowy.Poziom jego wiedzy jest tak niski, że puka w dno od spodu.Pod siebie ma na zawołanie zaklamane obsrane pomyje . Mają problemy z prawdomównością.Dużo Mataczą i wciskają kity Cebulakom a kiedy trzeba to potrafią się upodlić.Patrzysz na nich i słuchasz ich niedorzecznego pierdolenia to sobie pomyślisz, że brakuje psychiatrów w ich wioskach, a najwidoczniej życie im nie mile, a Karma na żądanie szybko wróci w okrutny sposób. Większości na wyjazdach to nie myślące Wieśniacy z jednego peegeru. Sami ćpuny, alkoholicy, kurewki, dłużnicy uciekający przed komornikami i świry po Kryminale.Czas najwyższy wypędzić te zarazę i pozbyć się tej patologi z Niemiec. Bez litowania, jechać z ścierwem i gardzić te gówno mułu.Tak jak być powinno. Gówno to zawszę będzie się po nich ciągnąć do końca ich bytu.Ps. Tylko Człowiek wolny się buntuje i żyje wedle swoich zasad. Niewolnicy bez szkoły są posłuszni i wykonują pod waszę Pizdy życiowe widzimisię

mariolajanet

no cóż podjęłam współpracę jako audytor ... Pani koordynator cudna kobietka a dalej .. po kilku audytach zginała niesamowitym cudem połowa moich audytów ... podobno wina mojego telefonu ...więc zapłacono mi za połowę audytów które zrobiłam dla firmy iii... dalej kierownik projektu ,, jako rekompensatę wypłacą mi kwotę jednego audytu ... rozumiecie 6 audytów zniknęło ... no to mi rekompensata :} a potem dalej dzwonię do dyrektora ... zapewnia że wszystko sprawdzi i oddzwoni następnego dnia ... i podobne traktowanie jak jego podwładni ... ma cię w (usunięte przez administratora) zero kontaktu kasy za audyty też nie ma co za żenada ,brak poszanowania cudzej (usunięte przez administratora) , bogaty infantylizm .. Ciekawa jestem czy oni też pokusili by się za pracę za połowę pensji

Nastka

Adecco lata świetności ma juz za soba. Odchodzą ludzie, którzy byli związani z firma po kilkanaście lat. Na ich miejsce, w ramach redukcji kosztów przesuwane są osoby bez żadnych kompetencji. Juz teraz Adecco zostało zdeklasowane z 3go na 4te miejsce w Polsce. Jak w w tym roku utrzyma 4-ta pozycje, to będzie cud. W biurach nie ma pracownikow, nie ma rekruterów, nie ma administratorów, a jest taka rotacja ze zanim człowiek się czegoś nauczy to odchodzi. Kiedys w biurach było 3/4 rekruterów, 2 administratorów, sprzedażowy i kierownicy biura. Teraz? Od biedy może będzie jeden rekruter, może dwóch, administrator może być, a moze go nie być. Replacementu nie dostaniesz, jak ktoś się zwolni, tylko kolejne osoby zostaną przeciążone jego obowiązkami. Pusta centrala w 60-70%, koszty niebotyczne, dyrektor główny wiecznie rezyduje we Włoszech... do dziś nie nauczył się polskiego i oczekuje, ze klienci na spotkaniach biznesowych będą się do niego dostosowywać i używać angielskiego, którym i on sam kiepsko włada. Klienci są wkurzeni, bo nie wypełniane są zamówienia. Ale kim je wypełnić? Może nasz cudowny szef, który sam zaczynał jako rekruter, pokaże jak to się robi?

@Nastka

Potwierdzam. Brakuje tylko aby jeszcze bardziej zredukowali etaty... w sumie nie mają nawet już kogo redukować w niektórych biurach...

Redukcja
@Anonim

Zwolnienia i odejścia to dopiero się zaczną… Jeśli teraz to było dużo to dopiero zobaczycie wszyscy… Większość średniego i wysokiego szczebla się wymieni niestety. Decyzje Head of Adecco PL niestety są tylko na niekorzyść… Ponad to na tle konkurencji adecco nie oferuje już niczego WOW, a przecież nikt dla idei nie pracuje… No chyba Włoski szef, ale on dostaje kasę w euro…

Anna P.

- Włoskie szefostwo jest oderwane od rzeczywistości polskiego rynku pracy, co skutkuje podejmowaniem decyzji niezgodnych z lokalnymi potrzebami. - Dział HR w firmie praktycznie nie istnieje, a dyrektor HR nie ma merytorycznego wykształcenia ani doświadczenia w tej dziedzinie. - Obserwuje się dużą rotację pracowników w Warszawie i innych miastach, co świadczy o problemach z kulturą organizacyjną i zarządzaniem personelem. - Rekruterzy i administratorzy, mimo posiadania wieloletniego doświadczenia i wykształcenia, często otrzymują pensje minimalne. - Firma dokonuje cięć na niższych szczeblach, ale nie ogranicza wydatków na luksusowe przywileje dla kierownictwa (loty do Włoch, luksusowe wyjścia do restauracji)

bylyKlient
@Anna P.

oni tu są tylko po to by małolaty (usunięte przez administratora) ich wypożyczaniem do pracy w firmach z włoskim kapitalem. współczesne (usunięte przez administratora) i kolonializm.. Typowi kombinatorzy. Moge takich firm opisać więcej. firm widmo, bez biura bez szyldu, które zmieniają często adresy,(usunięte przez administratora)

Koryt

Wiecie co tu jest najgorsze? To że gdy pracownik wyraża swoją opinie i mówi co mu się nie podoba, co by zmienił, czego by nie robił, daje jakieś pomysły, jest odrazu postrzegany jako negatywna osoba. Negatywna bo nie boi się mieć własnego zdania i potrafi zasygnalizować (oczywiście w uprzejmy i z należytym szacunkiem sposób) ze jest coś nie tak. Ze coś nie gra. Oni nie biorą nawet tego pod uwagę, tylko od razu twierdzą ze jego podejście jest nie na miejscu…

Xxx

Za wyrazanie opinii nikt nie zwalnia, bo niby jak to ma zostac merytorycznie obrnione. Takze to bzdura,najwyrazniej byly inne czynniki.

@Byłą @Adecco
@Xxx

Nie bzdura tylko prawda. Wyraziłam prawdę w ankiecie co czuje. Nikt mnie chciał słuchać. Szef Head traktował jak powietrze a obok odobę z biurka doceniał. Nie chciał nawet że mną rozmawiać. Jeżeli uważasz np słyszysz jakim jesteś świetnym pracownikiem od innych a po Nie całym miesiącu dowiadujesz się że jesteś bez pracy to raczej coś jest na rzeczy.

Zażenowana. Tonący statek.

@Pracodawca Kiedyś Adecco to była potęga… Już mnie w Adecco nie ma i moje wnioski są niestety bardzo przykre… W Adecco panuje: 1. (usunięte przez administratora) wynagrodzeń: ogromne nierówności między pracownikami na tych samych stanowiskach w organizacji i zupełny brak chęci do wyrównywania przepaści pomiędzy pracownikami. 2. Zupełny brak znajomości ( zagranicznego szefa )polskiej rzeczywistości biznesowej, wieczne cięcia kosztów, 3. Wrażenie że obecne osoby odpowiedzialne za zarządzanie firmą (głównie CEO) nie wiedzą na czym polega polskie prawo pracy i sama praca tymczasowa w Polsce co generuje brak zrozumienia i częste odejścia klientów przez „nasz brak profesjonalizmu” 4. Ciągłe ograniczanie narzędzi do pracy 3. Zatrudnianie osób które nie posiadają kompetencji na dane stanowiska 5. Centrala ( w szczególności działy odpowiedzialne za procesowanie nowych klientów, płatności i rozliczenia ) to Twoi wrogowie. Możesz być pewna że nie opłacą faktur na czas, utrudnią życie tobie i twoim klientom, ostatecznie zrzucą odpowiedzialność. O ujednoliconej polityce postępowania możesz zapomnieć. Co oddział to inna metoda. Prokliencka postawa? Nie w centrali. Choćbyś się ze…ała i płakała, na kolanach błagała - zdarza się że odpowiedzi na pytanie z centrali nie dostaniesz. 6. To nic że nie możesz przebadać pracowników w medycynie pracy przez zaległości w płatnościach. Najważniejsze żebyś zatrudniła, nieważne jak. Wysłanie pilnych dokumentów kurierem też poczeka… aż do odblokowania po opłaceniu faktury na czas. 7. Masz pomysł na zmiany ? Szef Adecco Pl Cię wysłucha i tyle… możesz zapomnieć o wdrożeniu pomysłów. 8. Podwyżka roczna? Oczywiście. 200 zł no może 300 zł brutto. 9. Premie? Są albo nie. Skomplikowana sprawa. 10. Starasz się ? To nic. Przy odejściu nawet nikt się za Tobą nie odwróci. Dla kogo praca w Adecco? 1. Dla osób bez doświadczenia - idealna opcja na pierwsze lata kariery w HR - przyjmą Cię, spodziewaj się braku procesu onboardingu i pomocy na dalszych etapach (chyba że trafisz na ogarnięty oddział). Jeśli masz silną motywację i silny charakter o wysokiej odporności na stres to się odnajdziesz. Jeśli nie masz tak silnej osobowości - uważaj, będzie potrzebna terapia. 2. Osoby które są masochistyczne i lubią obłudę. Powodzenia!

Keysa
@Zażenowana. Tonący statek.

chyba zaszło jakieś nieporozumienie , działy, o których piszesz są najbardziej responsywne w działaniach i informacji zwrotnej :księgowość , płace itd. po drugie Adecco nadal jest potęgą ,jeśli Cię JUŻ NIE MA jak piszesz to nie masz odpowiednich informacji w temacie, powodzenia w nowym miejscu pracy

AS
@Zażenowana. Tonący statek.

Jakbym słyszała o sobie. Adecco to dobra opcja na początek kariery. Niestety po ponad roku po wyrażeniu swojej opini nie przedłużono mi umowy. Próbowano wmówić że popełniłam mnóstwo błędów a osoba na wyższym stanowisku ma awans za lizustwo i (usunięte przez administratora) twierdziła że dąży mnie sympatią. Fałsz w czystej postaci. Nie jestem osobą konfliktową. W Adeccco brak dobrego wzdrozenia. Sama wiele rzeczy musiałam się nauczyć. Osiągałam bardzo dobre wyniki.Stad tez były Premie. Miałam świetny kontakt z klientem i pracownikami. Niestety jeżeli opiera się swoją opinię na opini jednej kierowniczki nic z tego nie będzie. Jeszcze żeby bezbłędnie wykonywała swoje obowiązki. Ale nie jestem typem czlowieka który donosi. Nie wszystkie biura są takie same ale niestety na wyższych stanowiskach znajdują się ludzie bez odpowiedniego przygotowania i kompetencji.

Gtg
@AS

Czym się zajmowałaś? Jaka to kategoria? Kadry, sprzedaż.?

Byłą @Adecco
@Keysa

Potwierdzam. Poto są te opinie aby Adecco Poland wyciągnęło wnioski. A nie pozostawialo ludzi z dnia na dzień bez pracy. Za to że powiedzieli co im nie odpowiada. Zostaje sporo tych którzy wogole nie mają swojego zdania (usunięte przez administratora) którzy dla kariery zrobią wszystko.

Były

Typowa korporacja. Przyjdziesz, wrzucą ci na głowę zadania dla 2-3 osób, zaczną wymuszać pracę w nadgodzinach a na koniec zwolnią bo przecież nie dajesz rady realizować pracy kilku osób. Trzeba znaleźć dobry moment aby wyjść ale zdobywając cenne doświadczenie. Zawsze można przejść do(usunięte przez administratora)bo tam zawsze witają uciekinierów z Adecco.

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Adecco Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adecco Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 5 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adecco Poland?

Kandydaci do pracy w Adecco Poland napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adecco Poland