FPA Group na Solcu

Opinie o FPA Group na Solcu

leszek
użytkownik zarejestrowany

Nie wiesz czy poszukuja do swojej firmy Ksiegowej? Wiem, że szukali wczesniej może być to również staż lub praktyki, wiekszosc z was ich poleca a zalezy mi na rzetelnej firmie.

Anonim

Nie wiem, jak jest teraz, ale kiedyś w zwyczaju była praca non-stop po godzinach (wychodzenie po 8 godzinach pracy było wręcz NIEWSKAZANE i źle widziane), a za pracę w nadgodzinach nie było płacone. Listy obecności były preparowane - podpisywało się 8-16. Dużo pracy, wielkie wymagania, (oczywiście "klient nasz pan"), obciążenie pracą o wiele za duże, by obsługa mogła być rzetelna i bezbłędna. Generalnie stresująca harówka za niewspółmiernie niskie wynagrodzenie.

bella
użytkownik zarejestrowany

witam, ja również chciałąbym się czegoś dowiedzieć o tej firmie

Bardzo proszę o informacje na temat tej firmy, czy warto? jacy ludzie - zarówno pracownicy jak i właściciele? czy pracuje się po godzinach?I co najważniejsze, na jakie wynagrodzenie moge liczyć? Dziękuje za wszystkie informacje

Zostaw opinię o FPA Group na Solcu - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FPA Group na Solcu