Aktio

Poznań

Opinie o Aktio

manko

no tak @hihinio.. jednak wysokie zarobki na stanowisku przedstawiciela handlowego, to przede wszystkim ciężka harówa i ogromne poświęcenie. Ja chętnie bym spróbował swoich sił, ale Akito chyba ma spore wymagania.

akto partner

Firma bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. SBI(Spotkanie biznesowo inwestycyjne) bardzo przydatne. Miły system sprzedaży. Jeżeli chcesz pracować z najlepszymi. Zapraszam.

Aktiomen

Dla tych co się zastanawiają i czytają o nas. Artykuł napisany przez bardzo doświadczoną osobę znaną w grupach mlm z niemałymi sukcesami. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Aktio - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aktio