foto-viva

Poznań

Opinie o foto-viva

dzidzia

a możecie mi wytłumaczyć dlaczego u nich na stronie internetowej opcja sklepu internetowego jest znacznie wyszarzona i nie można z niej skorzystać w tym momencie?a o którym oddziale mówicie konkretnie?

Klientka

Pani obsługująca bardzo niemiła. Zdjęcia jakościowo średnie i znacznie przepłacone. Żałuję, że wcześniej nie przeczytałam opini, bo poszlabym do innego zakładu.

Labek

Obserwator - 2011-06-24 16:32:39 Nie polecam tego zakładu fotograficznego,robią zwykła \ Cześć. Chodzi o zdjęcia do dokumentów, czy odbitki z nośników cyfrowych?

Obserwator

Nie polecam tego zakładu fotograficznego,robią zwykła "masówkę" -przede mną i za mną stało kilka osób. Zdjęcia kiepskiej jakości,bez retuszu -w innym zakładzie Foto-Gajek zrobili mi bez problemu W FOTO VIVA cena mają podobne do innych,ale płacisz za słabą jakość -warto dołożyć np 5 zł i mieć zdjęcia dobrej jakości i z miłą obsługą !

Słowa kojarzące się z foto-viva (np:.solidna, profesjonalna) Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry. Atmosfera i ludzie tam pracujący są super. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w foto-viva:bardzo dobre warunki pracy i znakomita atmosfera. Najbardziej nie podobało mi się w foto-viva:wynagrodzenie.

Zostaw opinię o foto-viva - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie foto-viva