mop83

Gronowo Górne

Opinie o mop83

Iwona

Jedna z nielicznych firm sprzątających w Gdańsku, która zatrudnia osoby bez grup inwalidzkich. Wypłata zawsze na czas. Środki czystości dostarczane regularnie w dużych ilościach. Kierownik to wspaniały człowiek, uprzejmy i cierpliwy młody chłopak. Zawsze pomoże jeśli nie można czegoś doczyścić. Potrafi prowadzić zespół bez krzyków. W innych firmach w jakich pracowałam przełożeni doprowadzali niekiedy do załamań nerwowych krzykami i wulgaryzmami. Polecam pracę w tej firmie.

Zostaw opinię o mop83 - Gronowo Górne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mop83