Szot-Motor Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Szot-Motor Sp. z o.o.

Daawno nie było żadnego wpisu o firmie Szot-Motor a ja chciałbym się tam zatrudnić. Czy ktoś kto miał z tą firmą do czynienia niedawno mógłby opisać jak wygląda praca tam, jaka atmosfera, jakie pieniądze itp...?

tak, to Welema...

juro

Niema to jak mieć w szystkich - pracowników, kooperantów, dostawców itp. w głębokim poważaniu ehh :-) Nowa firma na syna, nazywa się (podobno) WELEMA

syeberg

zle to za malo powiedziane, pracownikow traktuja jak smieci, wiem bo moich dwoch znajomych tam pracuje.

nikt

A to dlaczego ? czyżby aż tak źle ?

syeberg

lepiej bedzie dla was jesli nic nie bedziecie wiedzieli o tej firmie!!

szukacz

Omijać firmę wiiiieeelllkim łukiem ;-/

Gość

Szot-Motor to firma rodzinna( tak piszą sami) i jest to prawda jak również to że nie wypłaca pracownikom należnych wynagrodzeń a jeśli już to częściowe i z dużym opuźnieniem. Sama rodzina zaś (kilkanaście osób na garnuszku firmy) jak do tej pory żyła sobie świetnie wykorzystując finanse firmowe na max. Teraz widmo bankructwa zagłąda w oczy, niestety.

Zostaw opinię o Szot-Motor Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szot-Motor Sp. z o.o.