elektromeks

Lublin

Opinie o elektromeks

jj

a ile mozna w miesiac wyciagnac? i jak sie jezdzi w delegacje to na weekend sie wraca czy nie?

aaa
@jj 11.09.2016 19:49

Na weekendy wraca się, w piątki lub soboty, różnie. Zarobki zależne od umiejętności. Z czasem i z kolejnymi umowami zwiększają większości stawkę.

raj

zgadzam sie z poprzednią opinią w zupełności tylko wypłaty są zbyt niskie

elektromexyk

Firma wporządku. Wiele można sie nauczyć fachu. Kierownicy nie wszyscy są odpowiednio kompetętni.Na szczęście w firmie maja madrych majstrów, którzy to potrafią pokierować robota i brygada. Miło wspominam tam czas pomimo pracy w delegacji.

Zostaw opinię o elektromeks - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie elektromeks