wirthwejn

Łódź

Opinie o wirthwejn

te opinie to nie całkiem prawda jak komuś nie pasuje to niek idzie pracować do indesitu tam to jest dopiero obóz pracy nie umiecie docenić luzu jaki panuje w tej firmie to prawda że zarobki sa nie adekwatne do wykonywanej pracy i każdy olewa robote albo wysługóje się innym zwłeszcza nowym pracownikiem i nie nawszystkich zmianach jest pity alkochol lub brane narkotyki osobiście wyjebałbym pare osób bo wyżej srajom jak dupe majom dotego nic nie robiom a na dodatek nie mają szacunku dala innych pracowników a że pracóją tam rodziny to prawdaq ale karzdy robi tak żeby miał w domu dobrze czy niemam racji ps .więłcej kasy za wykonywanom prace a nie te grosze co placiće

Zostaw opinię o wirthwejn - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wirthwejn