Tayri -restauracja

Częstochowa

Opinie o Tayri -restauracja

Bobo01081

Dziadostwo nic więcej korzystałem kilkadziesiąt razy lecz widać teraz oszczędność w pracownikach. Przy zamówieniu pani oświadczyła ze czas oczekiwania do 1,5 godziny a tu po ponad 2 godzinach dzwonię a pani mi oświadcza że zamówienie jest w trakcie realizacji. Nie polecam

Zrenerwowany klijet

Kebab w bułce to porażka. Po 5 minutach bułka mięknie i nie da się tego jeść. Rozpada się wszystko chyba ze ktoś lubi jeść to co spadnie na talerz.

rozczarowany

tayri ciagle podnosi ceny niestety... bylem stalym klientem, zamawialem 2 razy w tygodniu, teraz kiedy trzeba zamowic za 30 zl - poddalem sie, mieszkam po drugiej stronie ulicy, wiec nie widze sensu placic 30 zl - przedtem 21zl, straciliscie stalego klienta bo jestescie pazerni, zadnych okazji nie ma, zadnych znizek, nic, powodzenia ale beze mnie...

Anonim

Ktoś zazdrości ,że interes się kręci?;) Mięso jest świeże,a jeśli ktoś za dużo pije to już nie jest problemem Tayri;)

Anonim
@anonim 17.10.2016, 15:53
nie polecam pizzy z mięsem, i sanepid sie na pewno zajmie w końcu ta pizzeria po kolejnych zgłoszeniach o zatruciu pokarmowym....

Niestety nawet sanepid nie zajmuje się tym bagnem. Kontrole sa wczesniej zapowiadane kpina

Mam pytanko dlaczego w menu pizza na stronie restauracji jest taniej a na ulotkach drozsza pizza

Na wstępie należy zaznaczyć ,że szefostwo TAYRI jest bardzo miłe. Niestety po pewnym czasie okazuje się, że na rejestrację oraz przyzwoite wynagrodzenie nie ma co liczyć. Pan Mariusz ma bardzo wygórowane wymagania.Najgorsze jest to ,że np.kierowcy muszą dokładać ze swojej marnej wypłaty do paliwa, nie mówiąc już o amortyzacji pojazdu (jeżdżą własnymi autami). Szkoda, że za takich pracodawców nie weżmie się skarbówka, nie mówiąc o sanepidzie.

Zostaw opinię o Tayri -restauracja - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tayri -restauracja