Opinie o Tedex Production Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tedex Production Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tedex Production Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tedex Production Sp. z o.o. w Żory

no cześć wszystkim, z komentarza tutaj teraz się dowiedziałem, że jakieś wyjazdy na Belgie były. Nie znalazłem jednak na necie szczegółów o tym, opiszecie mi je? był ktoś teraz? Jeśli warunki się poprawiły to może bym pojechał o ile kasa dobra

Alvaro77 Nowy wpis

Witam stanowczo nie polecam firmy tedex z Tuplice państwo zapewniali że robota w Belgii nie jest ciezka mieszkania fajne zadbane wszystko naj tak zapewniali.zapomnieli niby też powiedzieć że to praca na działalności Warunki mieszkaniowe to dramat nie ma ogrzewania dogrzewasz grzejnikiem elektrycznym i to nie cały czas bo nie możesz myszy na mieszkaniu brud (usunięte przez administratora) jedna wielka melina. W robicie równiez miałem podać przynieś wynieść nic ciężkiego okazało się że pierwszego dnia musiałem taczką wywieźć 11 tom gruzu z punktu A do punktu B jakieś 70 m Omijajcie te agencje Tedex ludzi fałszywi i hamowaci

Marta Nowy wpis

nie wiem za bardzo o co chodziło w tej ostatniej opinii jednego z klientów ale zastanawiam się jak przy tym praca tutaj obecnie może na obsłudze wyglądać. Zdarzają się jakieś osoby problematyczne lub roszczeniowe? Ekipa w razie czego jest tu zgrana i nadrabia atmosferę w pracy czy rotacje jakieś są?

Wąski Nowy wpis

Kierownik wygląda jak 100 nieszczęść... Fakt..., Ale ta chuda smarkata blondyna to już jest koniec... Zero pytań tylko jeb tym okienkiem, a najlepsze, że godziny pomyliła.... Trzeba być mądrzejszym...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tedex Production Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Mobil

Miałem przyjemność tankować dwa razy na tej stacji i kurna o dwa razy za dużo , co to za koleś tam siedzi ten niby kierownik ja pierdziu , patrząc na jego facjatę kurde chciałem iść się powiesić co za koleś czy właściciel tego nie widzi, typowi nic się nie chce , a mina jakby tam za karę pracował szok.

Brak osłony z pleksi.

Wiktoria
@Klient

Rozumiem. To chyba należałoby zgłosić to bezpośrednio Kierownikowi. Słyszałam, że Tedex Production jest renomowanym producentem i dystrybutorem środków smarowych dla motoryzacji i przemysłu. A wiesz, co jeszcze jest przedmiotem działalności tej firmy? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Kierownik do zwolnienia. On już dawno, a tankuje parę lat to nie wie co to uśmiech. Za karę tam pracuje, zresztą niech się zastanowi bo gdzie to przyjmą do pracy? Starsze panie na emeryturę, a Wera nieźle kombinuje.

Aleksandra
@Andrzej

Kierownik bardzo miły, reszta obsługi również :)

Mateusz

@andrzej a dużo tam starszych osób pracuje ?

Klient

Wszystko w porządku gdyby nie nowa ekipa.. Stare dziewczyny zorganizowane, mile i chętne do pomocy.. Nowe niekompetentne i chamskie.

Zadowolony

Ważne że paliwo dobre!

Jarosław
@Klient

Może można poprawić te relacje proponując wspólne wyjście integracyjne, żeby stosunki stały się bardziej koleżeńskie. Co o tym myślisz?

@Jarosław

A co mają stosunki kolezenskie do poziomu obsługi klienta?

KLIENT 80
@Klient

WITAM Wczoraj tankowałem na stacji paliwo panie były przemiłe uśmiechnięte , ja jestem zadowolony

Misiek

trzeba tam zmian!

Iza

@Nowy , a gdzie znalazłeś tą ofertę ? Jesteś już po rozmowie ,więc z pewnością wiesz już wszystko o co pytałeś, napisz w takim razie jakie zostały zaoferowane Ci warunki, gdzie szukać ofert pracy? Mi nie udało się żadnej wyszukać?

Witam,w czwartek na lubelszczyznie sa rozmowy na PH,prosze o informacje odnosnie tej firmy,zarobki,atmosfera itd czy warto?

@@@@@ Klient

Marcin co ty za bzdury piszesz,,,, jedzenie super- dobre zawsze świeże Personel zawsze uśmiechnięty umieją doradzić .... Nigdy bym nie mogła mówić złego słowa na dziewczyny .... Ale Pan kierownik co pracuje rano powinien częściej się uśmiechać ....

Przemek
@@@@@@ Klient

Ten buc do wymiany, a dziewczyny jeszcze ujdą chociaż za mądre nie są.

marcin

Też myślę że personel do wymiany na tej stacji, nawet się nie stara tylko bąki zbija i oszukuje klientów, mnie osobiście oszukali dwa razy, a o jedzeniu bez smaku i zimnym nie wspomnę.

arti

Prezesie tej wielkiej korporacji, wymień tych ludzi na inny personel na tej stacji za Żorami. Tylu chętnych do pracy,a tam sama beznadzieja pracuje. Od razu klientów przybędzie bo dobrej opinii, jeżeli chodzi o obsługę to ta stacja nie ma. Pozdrawiam

korek

Z tego co wiem to płacą na czas @nuka, a jak ma się problem to trzeba pogadać

nigdy tedex

ja popsułem sobie samochód na tym oleju, więc nie polecam, powinienem oddać tych złamasow do sądu bo to nie była tania naprawa

Sprzedawca
@nigdy tedex

Widać, że konkurencja nie śpi, najłatwiej pisać negatywne opinie o olejach w internecie i robić czarny PR. Firma jest na rynku 27 lat i ma się bardzo dobrze, a wszystkim hejterom radzę skupić się na swojej pracy zamiast wypisywać bzdury :-)

właściciel Fiata 125p

kiedyś jeszcze w latach 90-tych zajechałem silnik we Fiacie 125p 1300 na ich oleju 15W/40, więc oleje fatalne!

jak już były szefie piszesz o swojej firmie- bo to jedyne pozytywne komentarze, które tutaj występują, to chociaż przyznaj się kim jesteś!!! ŻAŁOSNE

miła

jeżeli chodzi o tedex to nic mnie nie zdziwi, same negatywy

miła

Jeżeli chodzi o tedex to nic mnie nie zdziwi, same negatywy

Zostaw merytoryczną opinię o Tedex Production Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Tedex Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tedex Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tedex Production Sp. z o.o.?

Tedex Production Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Człuchowska 68A
    01-360 Żory

Tedex Production Sp. z o.o.