Dom Pomocy Społecznej

Strzałkowo

Opinie o Dom Pomocy Społecznej

maluda

witam. Jesli chodzi o zarobki pracownikow w dps w Strzalkowie moznaby tu wiele polenizowac. w dosc niedawnym czasie pracownicy dostali podwyzki i to znaczne, dodam nawet ze sa to pensje bardziej godne wykonuwanej pracy niz dotychczas. Takie podwyzki mieli tylko pracownicy ktorzy maja umowe na stale, natomiast pracownicy ktorzy sa na umowe - czasokreslony- nie maja sie z czgo cieszyc. generalnie jestem byla pracownica dps poniewaz dr niestety nie ma etatu zeby mnie tam ponownie przyjac, baredzo dlugi czas sie tam krecilam i napewno bym chciala, ale dr stawia na urzad pracy i ludzi stamtad przysylanych. Pozdrawiam !!! =]

Zostaw opinię o Dom Pomocy Społecznej - Strzałkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Pomocy Społecznej