Rosyjski w Krakowie - Centrum Nauki i Tłumaczeń Języka Rosyjskiego

Kraków

Opinie o Rosyjski w Krakowie - Centrum Nauki i Tłumaczeń Języka Rosyjskiego

Jakub

Jeżeli chcecie naprawdę nauczyć się rosyjskiego, to koniecznie uderzajcie do pani Nikoliny. Świetny lektor, nie z przypadku, widać, że UMIE uczyć, że jest pod tym kątem wykształcona. Namówiła mnie na zdanie egzaminu państwowego z rosyjskiego TRKI. 88%. jest rygorystyczna, trzeba odrabiać prace domowe, ale nauczyciel z prawdziwego zdarzenia. I dodatkowo też jest tłumaczem przysięgłym języka rosyjskiego.

Zostaw opinię o Rosyjski w Krakowie - Centrum Nauki i Tłumaczeń Języka Rosyjskiego - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rosyjski w Krakowie - Centrum Nauki i Tłumaczeń Języka Rosyjskiego