Barnsmiur Farm

Crail

Opinie o Barnsmiur Farm

maxi

Niestety sam tak naprawdę nie wiesz na kogo trafisz na zakweterowaniu, agencje raczej nie dobieraja pod wzgledem charakteru ludzi do pracy, to kwestia ludzi trzeba sie dogadac nie ma innego wyjscia, poza tym prawidłowa atmosefra to podstawa wsrod pracowników

telesrorowa

Pracodawcy są ok. Problem może być z innymi pracownikami i supervisorami. (usunięte przez administratora)Bułgarzy i Rumuni rozpanoszyli się na całego, Polaka nie uszanują. Jak jesteś silny czy silna psychicznie, to można zarobić. Pod warunkiem, że się dobrze ustawisz. Od tego roku Bułgarzy i Rumuni mogą być tam dłużej, więc może nie będzie takiego wyścigu szczurów.

Barbara

Tim Stockwell jest bardzo miły i sympatyczny wobec pracownikow jestem zadowolona z pracy i pobytu na farmie.

Zostaw opinię o Barnsmiur Farm - Crail

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barnsmiur Farm