EDI MK DESIGN

Opinie o EDI MK DESIGN

józio

akurat nie do końca możesz mieć obecnie na to wpływ .

Firma

[usunięte przez moderatora] nie reguluje swoich zobowiązań. Sprawę oddaliśmy do sądu, mamy nakaz zapłaty. Teraz tym Panem zajmuje się komornik. Wiemy że inne firmy mają takie same problemy z tym kontrahentem.

Rzetelny

Firma EDI MK DESIGN a dokładnie jej właściciel [usunięte przez moderatora] nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań finansowych a takie postępowanie dyskwalifikuje go jako rzetelnego kontrahenta. *małe litery użyto celowo przez brak szacunku dla osoby o której mowa.

Zostaw opinię o EDI MK DESIGN - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EDI MK DESIGN