Scanwood

Dębno

Opinie o Scanwood

jacek

Scanwood niestety jest w upadłosci, tak nawet głosza juz na krsie, więc nie ma juz co gadac o tej firmie, szkoda.

bozenalitewka@o2.pl

jak ja pracowałam było ok ludzie jak wszędzie sa rozni ale bynajmniej ja bylam zadowolona szkoda ze firma się przeniosła do Debna wtedy iatniala na Mierzynie w Szczecinie zarabiolo się na tamte czasy supre były premie normalne urlopy paczki na swieta nie można nazekac

bozenalitewka@o2.pl

pracowałam w Scanwood w 1997r potrzebuje rp7 a nie mam ani tel .ani aktualnego adresu proszę o pomoc

Kaja

Zgadzam się z poprzednikami, poracha, trzeba (usunięte przez moderatora).. i się uśmiechać

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.kiepska,tragiczna, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .0,0.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...coś strasznego,tragedia,wszystko opiera się na znajomościach i włażeniu w (usunięte przez moderatora) . Od jakiej stawki można negocjować pensję?hah,najskromniejszej Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ??????... . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: wszędzie-to jedna,wielka tragedia... .

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .o.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są w gorszej firmie nie pracowalem... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?najnizsza Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ...dzien odejscia . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: (usunięte przez moderatora)

Słowa kojarzące się z Scanwood (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .dobry.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .ok.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1200 Najbardziej podobało mi się w Scanwood: niezależność w czasie pracy Najbardziej nie podobało mi się w Scanwood: częste zmiany kadrowe

Zostaw opinię o Scanwood - Dębno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scanwood