Brighton Pier

Brighton

Opinie o Brighton Pier

kinia78
użytkownik zarejestrowany

restaurants, kids games, rides and amusements - to brzmi dumnie, ale daj robote w Polsce?

lupka

A ja tam obecnie pracuję (już od marca '09) i powiem tak: zarobki słabe, niestety. Owszem, można zarobić - jeśli wyrobisz odpowiednio dużo godzin... i o ile te godziny Ci dadzą, z czym czasami jest problem... Praca ciężka - praca z klientami/turystami, to naprawde męcząca praca, może się wylać bokami. Praca dobra na kilka miesięcy (chyba, że ma się zamiar awansować na supervisora - oczywiście po dłuższym stażu i z dobrą opinią). Ludzie? Różni. Zależy od departamentu. Nie można się dziwić, kiedy ktoś potraktuje Cię jak psa. Ale jest tam również mnustwo niesamowicie fajnych osób. Również dużo Polaków. Ale ludzie przychodzą i odchodzą, zostają tylko wytrwali ;) ja już powoli nie wytrzymuję tej imprezki, szukam innej pracy. Czegoś spokojniejszego, mam już trochę dosyć wiecznego hałasu i krzyków. Ale podsumowując, mogę powiedzieć, że jest to fajna praca na podszkolenie języka, taki punkt zahaczenia, ostatnia deska ratunku. Jak nie masz gdzie pracować, zawsze jest Pier ;D Pozdrawiam.

Melon

siema na temat Piera mozna powiedziec wiele od tego ze jest fabryka kiczu do super miejsca:) pracowalem tam ponad rok i stwierdzam tak: zarobki beznadziejne jak na prace z taka odpowiedzialnoscia(mam na mysli rides operator) duza dyscyplina pracy, co chwile do czegos sie doczepiaja i cos nie pasuje:) ludzie sa spoko ale jak wszedzie lubia mowic za plecami ogolnie jesli poszukujesz pracy na pierze ja dostaniesz ale osobiscie nie polecam:)

Młody
@Melon 25.06.2009, 08:19

Powiedz mi jak dostać tam pracę ? i jakie są płace ?

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Brighton Pier (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobre... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok!... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Brighton Pier: atmosfera i możliwość rozwoju. Najbardziej nie podobało mi się w Brighton Pier: praca w święta!

Zostaw opinię o Brighton Pier - Brighton

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brighton Pier