Janusz Kolarski

Radlin

Opinie o Janusz Kolarski

Prokurator

Witam wszystkich, chcialbym wszystkich poinformowac raczej ostrzec przed panem [usunięte przez moderatora] i jego wszystkimi fikcyjnymi firmami, zajmuje sie on miedzy innymi branza budowlana ,obecnie architektura.w skrocie jest to bankrut zawiera umowy zbiera kolosalne zaliczki nastepnie nie wywiazuje sie z nich pieniedzy tez nie mozna odzyskac. Nie polecam korzystania z uslug tego pana jak tez podejmowania jakiej kolwiek wspolpracy !!! Poprzednia firma 3 mieciace zalega z wyplatami dla wszystkich pracownikow + nie odprowadzanie skladek ZUS Pozdrawiam

Zostaw opinię o Janusz Kolarski - Radlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janusz Kolarski