P.R.B. Re-Bud

Świętochłowice

Opinie o P.R.B. Re-Bud

były

Monterzy najpierw demontują stare drzwi futryny wykuwają wnęke, póżniej z samochodu przynoszą niby nowe, poza tym zaopatrzeni są w kredki silikony markery do tuszowania wad i rys,oglądajcie Państwo drzwi przed montazem koniecznie przy dziennym świetle.

ja
@były 02.04.2017, 12:28

To jest masakra jak tak można robić.

witoooode
użytkownik zarejestrowany

Dlaczego miałyby zdarzać się jakieś opóźnienia? Jak masz zapisane w umowei tak masz płacone i tyle, prosta sparwa, mają też sporo szkoleń dla nowych pracowników, wiec nie am sie co bać aplikowac do nich, bo zawsze Cię douczą jeszcze jak nie masz doświadczenia.

wrzoso

Pracowalem i firma jest swietna jako montter zarabialem bardzo dobrze i bylem zadowolomy

Ola

Ja pracowałam i jestem zadowolona.Może wynagrodzenie jest za niskie ale poza tym super

ANONIM

STANOWCZO NIE POLECAM!!! NIE MIŁA ATMOSFERA!!! ZASTRASZANIE OBRAŻANIE NA PORZADKU DZIENNYM

ono

ale czy kiedys ktos tam pracował,po to jest ten wątek nie?

lukasz jastrzębie

FIRMA RE-BUD TO JEDNO OSZUSTWO. OSZUKUJĄ, PRZYWOŻĄC ZAWSZE NA MIEJSCE MONTAŻU INNE DRZWI, CAŁKOWICIE INNE ANIŻELI SIĘ ZAMÓWIŁO. PO MONTAŻU, DWA DNI PO, DRZWI POSIADAŁY USZKODZONY ZAMEK, NIE DZIALAJĄCĄ KLAMKĘ, ROZCHODZĄCY SIE MATERIAŁ Z KÓTEGO ZOSTAŁY WYKONANE. FIRMA NIE UWZGLĘDNIA REKLAMACJI, TNZ. NIE CHCE JEJ UWZGLĘDNIAĆ. NAWET PO PAROKROTNEJ INTERWENCJI: LISTOWNEJ, TELEFONICZNEJ, EMAILOWEJ. OSZUKUJĄ UMAWIAJAĆ SIĘ NA REALIZACJĘ REKLAMACJI, NIE PRZYJEŻDŻAJĄ!!! KLIENCI NIE KUPUJCIE OD NICH!!!! NAPEWNO NA 100% ZOSTANIECNIE OSZUKANI, DOSTARCZĄ INNY USZKODZONY MODEL DRZWI!!!!! OSZUŚCIIIIIII!!!!!!!

Zostaw opinię o P.R.B. Re-Bud - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.R.B. Re-Bud