P.R.B. Re-Bud

Świętochłowice

P.R.B. Re-Bud
3 15

Opinie o P.R.B. Re-Bud

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Halina

@Jerzy, a Ty piszesz, bo? Jesteś pracownikiem P.R.B. Re-Bud, a może chciałbyś aplikować do pracy w tym miejscu? Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w tym miejscu i mógłby podzielić się z innymi użytkownikami forum swoją opinią na temat tego pracodawcy? Każda merytoryczna wypowiedź będzie mile widziana!

Jerzy

Czyżby konkurencja tak bardzo chciała zaszkodzić , że inspiruje do pisania bzdur?

Tymon

Każdy może mieć kilka firm i nic w tym złego. Ja wiem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca.

Gregor

Witam. Chciał bym sie dowiedzieć czy firma Re-Bud ze Świętochłowic to ta sama firma co Autoryzowana Grupa Zabezpieczeń Techniki zwana inaczej "Super Drzwi" ? (usunięte przez administratora)

były

Monterzy najpierw demontują stare drzwi futryny wykuwają wnęke, póżniej z samochodu przynoszą niby nowe, poza tym zaopatrzeni są w kredki silikony markery do tuszowania wad i rys,oglądajcie Państwo drzwi przed montazem koniecznie przy dziennym świetle.

ja
@były 02.04.2017 12:28

To jest masakra jak tak można robić.

witoooode

Dlaczego miałyby zdarzać się jakieś opóźnienia? Jak masz zapisane w umowei tak masz płacone i tyle, prosta sparwa, mają też sporo szkoleń dla nowych pracowników, wiec nie am sie co bać aplikowac do nich, bo zawsze Cię douczą jeszcze jak nie masz doświadczenia.

wrzoso

Pracowalem i firma jest swietna jako montter zarabialem bardzo dobrze i bylem zadowolomy

Ola

Ja pracowałam i jestem zadowolona.Może wynagrodzenie jest za niskie ale poza tym super

ANONIM

STANOWCZO NIE POLECAM!!! NIE MIŁA ATMOSFERA!!! (usunięte przez administratora) M

ono

ale czy kiedys ktos tam pracował,po to jest ten wątek nie?

Zostaw opinię o P.R.B. Re-Bud - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.R.B. Re-Bud