P.R.B. Re-Bud

Świętochłowice

Opinie o P.R.B. Re-Bud

Jerzy

Czyżby konkurencja tak bardzo chciała zaszkodzić , że inspiruje do pisania bzdur?

ZBULWERSOWANY

Szczerze nie polecam firmy Autoryzowana Grupa Zabezpieczeń .Dwa lata temu w marcu montowałem drzwi,niedośc że pan zrobił fuszerkę bo do dziś nie odbija mi górny zamek co się miało samo wyrobić to jeszcze po dosłownym 2 dniowym końcu gwarancji zepsuł się całkowicie dolny zamek.Zadzwoniłem chciałem od nich fachowca oczywiście odpłatnie pani powiedziała mi zebym zadzwonił za tydzień lub wysłał im zgłoszenie droga mailową. Po gwarancji mają klienta szczerze w D.NIe POLECAM

Tymon

Każdy może mieć kilka firm i nic w tym złego. Ja wiem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca.

Były klient

To ta sama firma Red bud, Polska technika zabezpieczeń drzwi, a teraz autoryzowana grupa techniki zabezpieczeń. Pan Lachota ucieka w nowe firmy, a teraz nawet ma nową Panią prezez a sam jest prokurentem. Pewnie bidulek nie ma nic i jest na utrzymaniu żony. Oszust jeden!!!

Łukasz

Witam Ta firma to dramat nie POLECAM Szkoda ze nie idzie tu zdjęć pokazać .. przy montażu drzwi sami wycięli zbrojenie w nadprożu ..kontakt z firma beszczelny i bez żadnego przejęcia z strony właściciela. Sprawa poszła do sądu ..

marian 50

Miałem pecha i kupiłem u nich drzwi do całego mieszkania = same kłopoty -niedopasowane skrzydła wewnętrzne niezgodne z przepisami kominiarskimi łazienkowe a wykonanie montażu to jakaś pomyłka !!!! fuszerka niesamowita , brak profesjonalnych narzędzi brudasy do potęgi NIE poleciłbym tej firmy nawet wrogowi !!! Próbowałem reklamować tę "usługę " ale jedna idiotka za każdym razem odpowiadała jedno - moja wina że monter to nieudacznik a sprzedawca-pomiarowiec oszust w końcu dałem za wygraną i sam poprawiłem po nich - szkoda nerwów

lola
@marian 50 29.12.2017 20:57

Ja też kupiłam w tej oszukanej firmie drzwi ona się nazywała Polska Technika Zabezpieczeń Drzwi a obecnie jest Super Drzwi zamówiłam drzwi w salonie.Co się potem okazało gdy wstawili mi drzwi po krótkim czasie zaczeły wychodzić plamy zgłosiłam reklamacje i przyjechał serwisant porobił zdjęcia i po jakimś czasie dostałam pismo że oni mi tego nie zareklamują bo to jest z mojej winy .Zadzwoniłam do tej firmy i powiedziałam żeby sobie szef przyjechał zobaczyć te drzwi na żywo to mi powiedział że on nie przyjedzie ,bo niestety wiedział co za badziewie montuje .Jak się okazało były to drzwi z odrzutu i wstawiane jako pełnowartościowy towar .Firma działa już tyle lat na rynku i tylko zmienia nazwy żeby ludzie się nie domyślili.Jak można tak robić.

Gregor

Witam . Chciał bym sie dowiedziec czy firma Re Bud ze Świętochłowic ul.Wojska Polskiego 16 to ta sama firma co Super Drzwi ze Świętochłowic ul.Wojska Polskiego 16b Obydwie firmy montujace okna i drzwi , obydwie ze Świętochłowic , obydwie z ul. Wojska Polskiego , obydwie spod numeru 16 (różnica "re bud" spod 16 a "super drzwi" spod 16b , nadmienie że obydwie maja BARDZO ZŁE OPINIE Przewija sie tez tam postac Pani Aleksandry Białas w "Super Drzwiach" jest teraz Panią prezes... Za duzo podobienstwa i zbiegow okolicznosci, i nie jestem tutaj zadna konkurecja ani bylym pracownikiem , jestem klientem firmy SuperDrzwi (lub tez jak sie zwą Autoryzowana Grupa Zabezpieczen Techniki) Jesli tutaj za posrednictwem was okaze sie ze ReBud to ta sama firma co SuperDrzwi (Autoryzowana Grupa Zabezpieczen Techniki) to chetnie sie podziele z moimi KATASTROFALNYMI DOSWIADCZENIAMI Z TA FIRMA Jednak jesli to nie te same firmy to naprawde musi byc to mega zbieg okolicznosci Licze na wasza pomoc. Z gory dziekuje Pozdrawiam

Gregor

Witam. Chciał bym sie dowiedzieć czy firma Re-Bud ze Świętochłowic to ta sama firma co Autoryzowana Grupa Zabezpieczeń Techniki zwana inaczej "Super Drzwi" ? Gdzie Panią prezes jest Aleksandra Białas ??

były

Monterzy najpierw demontują stare drzwi futryny wykuwają wnęke, póżniej z samochodu przynoszą niby nowe, poza tym zaopatrzeni są w kredki silikony markery do tuszowania wad i rys,oglądajcie Państwo drzwi przed montazem koniecznie przy dziennym świetle.

ja
@były 02.04.2017 12:28

To jest masakra jak tak można robić.

witoooode

Dlaczego miałyby zdarzać się jakieś opóźnienia? Jak masz zapisane w umowei tak masz płacone i tyle, prosta sparwa, mają też sporo szkoleń dla nowych pracowników, wiec nie am sie co bać aplikowac do nich, bo zawsze Cię douczą jeszcze jak nie masz doświadczenia.

wrzoso

Pracowalem i firma jest swietna jako montter zarabialem bardzo dobrze i bylem zadowolomy

Ola

Ja pracowałam i jestem zadowolona.Może wynagrodzenie jest za niskie ale poza tym super

ANONIM

STANOWCZO NIE POLECAM!!! NIE MIŁA ATMOSFERA!!! ZASTRASZANIE OBRAŻANIE NA PORZADKU DZIENNYM

ono

ale czy kiedys ktos tam pracował,po to jest ten wątek nie?

lukasz jastrzębie

FIRMA RE-BUD TO JEDNO OSZUSTWO. OSZUKUJĄ, PRZYWOŻĄC ZAWSZE NA MIEJSCE MONTAŻU INNE DRZWI, CAŁKOWICIE INNE ANIŻELI SIĘ ZAMÓWIŁO. PO MONTAŻU, DWA DNI PO, DRZWI POSIADAŁY USZKODZONY ZAMEK, NIE DZIALAJĄCĄ KLAMKĘ, ROZCHODZĄCY SIE MATERIAŁ Z KÓTEGO ZOSTAŁY WYKONANE. FIRMA NIE UWZGLĘDNIA REKLAMACJI, TNZ. NIE CHCE JEJ UWZGLĘDNIAĆ. NAWET PO PAROKROTNEJ INTERWENCJI: LISTOWNEJ, TELEFONICZNEJ, EMAILOWEJ. OSZUKUJĄ UMAWIAJAĆ SIĘ NA REALIZACJĘ REKLAMACJI, NIE PRZYJEŻDŻAJĄ!!! KLIENCI NIE KUPUJCIE OD NICH!!!! NAPEWNO NA 100% ZOSTANIECNIE OSZUKANI, DOSTARCZĄ INNY USZKODZONY MODEL DRZWI!!!!! OSZUŚCIIIIIII!!!!!!!

Zostaw opinię o P.R.B. Re-Bud - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.R.B. Re-Bud