P.R.B. Re-Bud

Świętochłowice

P.R.B. Re-Bud

Opinie o P.R.B. Re-Bud

Kika

O reklamacji w firmie SUPER DRZWi to już jest koniec świata, osoby które pracują w tym dziale o niczym nie wiedzą i nic nie rozumieja, co się do nich pisze, ludzie prośba taka SZEROKIM ŁUKIEM od tej firmy

Kika

Super drzwi to firma kogucik, zarząd firmy pan Dawid daremny, ta firma powinna być już usunięta z rynku, reklamują się ostro, bo już chyba tracą klientów, z takim podejściem do klienta to już powinna upaść

BAMBO

Odradzam stanowczo firmę Super Drzwi z Siemianowic . Zakupiłem na pasażu-(" stoisku ") M1 drzwi wraz z montażem ( montaż gratis w cenie drzwi ) . Wszystko ładnie pięknie pomiar na drugi dzień po zakupie montaż na trzeci . Podczas montowania drzwi został uszkodzony próg ( wgnieciony ) a przy kończenia montażu okazało się że zabrakło " fachowcom " którzy montowali drzwi zaprawy i drzwi nie zostały obrobione ( obrzucone ) z jednej strony przy futrynie . Fachowcy od montażu stwierdzili że i tak będzie robiony remont przedpokoju to sobie dokończę i obrzucę do końca futrynę a próg będzie uszkodzony " gdyż ten typ tak ma i przy montażu tak się dzieje " . Po ich wizycie i zamontowaniu drzwi zacząłem wydzwaniać z reklamacją do biura . Po kilkunastu telefonach i bzdurnych obietnicach kontaktu z producentem drzwi w sprawie wymiany ich lub uszkodzonego progu ( minęło około 6 tygodni ) otrzymałem pismo od firmy ze moje reklamacje nie zostały rozpatrzone pozytywnie a jeśli mam jakieś rozstrzenia wobec firmy i powyższej sprawy to tylko na drodze sądowej . Stanowczo nie polecam firmy P.R.B. Re-Bud - Świętochłowice ( fachowcy od montażu ) ani firmy Autoryzowana Grupa Techniki Zabezpieczeń Sp. z o.o. - Katowice ( sprzedający drzwi ) .

Arti

Szerokim łukiem omijajcie tą firmę Super drzwi, dziady skończone i prostaki

Poli

Firma Super drzwi to tak naprawę powinna się nazywać SUPER (usunięte przez administratora) nie wywiązują się z terminami, zawyżają ceny i daremna obsługa

szymon

(usunięte przez administratora) nie kupujcie tam drzwi "super drzwi" przysłali mi nie te okna co zamówiłem i wmawiają mi ze to te. kasy nie chcą oddać trzeba sie z nimi sądzić

Halina

@Jerzy, a Ty piszesz, bo? Jesteś pracownikiem P.R.B. Re-Bud, a może chciałbyś aplikować do pracy w tym miejscu? Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w tym miejscu i mógłby podzielić się z innymi użytkownikami forum swoją opinią na temat tego pracodawcy? Każda merytoryczna wypowiedź będzie mile widziana!

Jerzy

Czyżby konkurencja tak bardzo chciała zaszkodzić , że inspiruje do pisania bzdur?

Tymon

Każdy może mieć kilka firm i nic w tym złego. Ja wiem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca.

Gregor

Witam. Chciał bym sie dowiedzieć czy firma Re-Bud ze Świętochłowic to ta sama firma co Autoryzowana Grupa Zabezpieczeń Techniki zwana inaczej "Super Drzwi" ? (usunięte przez administratora)

były

Monterzy najpierw demontują stare drzwi futryny wykuwają wnęke, póżniej z samochodu przynoszą niby nowe, poza tym zaopatrzeni są w kredki silikony markery do tuszowania wad i rys,oglądajcie Państwo drzwi przed montazem koniecznie przy dziennym świetle.

ja
@były 02.04.2017 12:28

To jest masakra jak tak można robić.

witoooode

Dlaczego miałyby zdarzać się jakieś opóźnienia? Jak masz zapisane w umowei tak masz płacone i tyle, prosta sparwa, mają też sporo szkoleń dla nowych pracowników, wiec nie am sie co bać aplikowac do nich, bo zawsze Cię douczą jeszcze jak nie masz doświadczenia.

wrzoso

Pracowalem i firma jest swietna jako montter zarabialem bardzo dobrze i bylem zadowolomy

Ola

Ja pracowałam i jestem zadowolona.Może wynagrodzenie jest za niskie ale poza tym super

ANONIM

STANOWCZO NIE POLECAM!!! NIE MIŁA ATMOSFERA!!! (usunięte przez administratora) M

ono

ale czy kiedys ktos tam pracował,po to jest ten wątek nie?

Zostaw opinię o P.R.B. Re-Bud - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.R.B. Re-Bud