GEOWIP Przemysław Wiczyński

Biezdrowo

Opinie o GEOWIP Przemysław Wiczyński

klient

Człowiek niesłowny i nierzetelny. Tyle w temacie.

felas

nie jest żle, kasa na czas, roboty dużo ale zapłacona, cały czas walczę i wiem za co - polecam

luki

Właściciel GEOWIP ma więdzę, rzeczywiście jest jak to się mówi zap...-al, ale można się wiele nauczyć, jak ktoś myśli że sobie poleży to się myli ale z pewnością jak zaskarbi sobie zaufanie szafa to będzie zadowolony

Andri
@luki 22.01.2015, 23:32

Poinformowany
@Andri 05.09.2016, 20:27
Nie tyle ma wiedzę, co wali marketingową ściemę ;) Taki super pracodawca a w biurze co miesiąc inny pracownik....

Opinia świadcząca o braku wiedzy co się dzieje w firmie, zmiana pracownika z powodu urlopu macierzyńskiego to chyba normalna rzecz, widać nie dla wszystkich szczególnie takich którzy chowają się za kolejnym wymyślonym nickiem w kolejnej opini po sobie proszę spojrzeć na zumi itd i daty wpisów śmiem stwierdzić że to opinia zablakanego furiata, ale taki jest internet można pisać różne rzeczy do czasu bez konsekwencji pozdrawiam

genas

Właścicielem jest absolwent UAM, on wierci, a reszta to osoby fizyczne do noszenia rur i łopaty jak trzeba. Także wielkiej kariery tam nie zrobicie drodzy absolwenci geologii i pokrewnych kierunków, lepiej sobie darować wysyłanie do tej firmy swoich CV-ek. Maksymalnie będziesz fizolem z wykształceniem wyższym:]

Zostaw opinię o GEOWIP Przemysław Wiczyński - Biezdrowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GEOWIP Przemysław Wiczyński