NOVUM Centrum Kostki Brukowej S. Kwiryński Sp. J.

Katowice

Opinie o NOVUM Centrum Kostki Brukowej S. Kwiryński Sp. J.

swoboda

nie polecam tej pracy dla młodych ludzi. Zmarnujecie swoj czas (usunięte przez administratora). ja niestety nie mam na to wplywu

nikomu nie polecam tej firmy !!! szef obiecuje kokosy a kiedy przychodzi do wyplaty to placi mniej i mowi ze to wyrówna - w efekcie nie wyrównuje i czlowiek szuka innej pracy, zwalnia sie sam, jak przyjezdza po zalegle pieniadze to placi polowe stawki - bo sie samemu zwolnilo.... Parodia jakaś, (usunięte przez administratora)sobie znalazł, oby mu też na chleb zabrakło!!!

Zostaw opinię o NOVUM Centrum Kostki Brukowej S. Kwiryński Sp. J. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOVUM Centrum Kostki Brukowej S. Kwiryński Sp. J.