RÓŻA TERPIN ANTONI MRÓZ JAN SC

Rzeszów

Opinie o RÓŻA TERPIN ANTONI MRÓZ JAN SC

NINA

Ostatnio byłam w Hurtowni po znicze, fakt przyznaję wybór duży i ceny sympatyczne, ale atmosfera jaka tam panuje to już żywcem wzięta z obozu pracy. Widziałam tam trzech pracowników - zresztą bardzo sympatyczni i uprzejmi czego nie mogę powiedzieć o starszym panu w okularach (chyba właściciel ) bo mówiono do niego szefie. Ten pan to okaz chamstwa, wulgaryzmu, arogancji, braku poszanowania pracowników i kultury osobistej. Obsługiwał ludzi przy kasie z pełnymi ustami, mlaskając, ciamkając i na dodatek mówił jedząc odraza i żenada. Człowiek bez wyobraźni i podzielności uwagi czego byłam przykładem, a co gorsza słowa jakie wypowiada w obecności klientów nie pasują do szefa. Lekceważy klientów, ważniejsza jest rozmowa telefoniczna niż klient. Współczuję tym pracownikom i się im dziwię że tam jeszcze pracują. Ja osobiście pomimo że wybór mają duży w przyszłym roku tam się nie udam. Czułam się po wizycie w tej hurtowni dziwnie zakłopotana i po ludzku było mi szkoda tych chłopaków. NIE POLECAM WIZYTY W TEJ HURTOWNI CHYBA ŻE KOMUŚ NIE PRZESZKADZA PRZEROŚNIĘTE EGO SZEFA I CHAMSTWO.

Czy Twoim zdaniem internet mówi wszystko o firmie RÓŻA TERPIN ANTONI MRÓZ JAN SC? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o RÓŻA TERPIN ANTONI MRÓZ JAN SC - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RÓŻA TERPIN ANTONI MRÓZ JAN SC