Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

Program

To jest dobra firma .Jak ktoś szuka dużego korpo to trudno

Dynia

Mam pytanie czy język angielski jest wymaganym na stanowisku programista PLC?

Jacek

Jako były pracownik nie mogę powiedzieć złego słowa o tej firmie,ale... Moja decyzję o zmianie pracy spowodowały projekty jakie ta firma wykonuje. Projekty są średniej wielkości, co mnie trochę zniechęciło:/ Kolejna sprawa, która jest poruszana wyżej to wybieranie nadgodzin! Dla mnie kpina, człowiek pracuje na delegacji a dostaje jałmużnę:/ Noclegi w paskudnych miejscach:/ Dla człowieka z doświadczeniem +3 to już nie ta liga projektów oraz pieniędzy.

pola

chyba świat się nie dowie za wiele, pracownicy mają związane ręce czy jak.. szkoda, bo to dość znana firma w Warszawie

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Elektryk - Monter instalacji elektrycznej?
Q

Czy wie ktoś z Was jaki jest zakres obowązków stażysty w tej firmie? Jestem studentem AiR drugi stopień, mam już inżyniera.

Temp
@Q

Stażyści wykonują zadania wspierające projekty z biura. Podczas stażu możliwa jest praca w niepełnym wymiarze godzin, w zależności od trybu i harmonogramu studiów. (usunięte przez administratora)

Temp

W Blumenbecker IPS Polska mamy koleżanki na różnych stanowiskach... także kierowniczych...

dziewczyna

A są zatrudniane kobiety?

@mafinka Blumenbecker IPS Polska zapewnia zawsze umowy o prace, nigdy nie ma nic pod stołem, nadgodziny są wypłacane zgodnie z prawem pracy, a delegacje zgodnie z budżetówką. Od projektów są przewidziane premie. Firma jest bardzo solidna jeśli chodzi o kase.

xyz

Firma jak firma, robota porównywalna z innymi w branży... Kasa na czas, nadgodziny są płacone normalnie, jak projekt dobrze wyjdzie to i premia wpadnie - czasem trzeba tylko trochę poczekać... warunki na wyjeździe w porządku - mieszkania lub hotele, w zależności gdzie jest projekt... roboty więcej na wyjeździe niż w biurze 70/30 - ale tak to działa... zaplecze i narzędzia są - jak można się dogadać żeby się czymś nowym pobawić... atmosfera jest OK ludzie dzielą się wiedzą i starają się pomagać... nie ma spiny Wiadomo zawsze znajdzie się powod do narzekania, ale to raczej szukanie dziury w calym... zasady są jasne...

cepelia

No bo trochę wkurzające, dostałem robotę w 2 miejscach, jak czytałem opinie o tym drugim miejscu, to też nic konkretnego tylko hejt, a firma wygląda solidnie i jakoś nie widać na twarzach pracowników traumy z powodu wykonywania obowiązków. Z drugiej jednak strony, czytając komentarze o miejscach w których kiedyś pracowałem (szczególnie o dużych firmach) to troszkę prawdy w tym jest, ale (oczywiście zawsze jest jakieś ale) znając osobiście pracowników którzy zamieszczają takie opinie, bo bez problemu można skojarzyć osobnika, to zostali wywaleni bo nie dawali rady i teraz dorabiają ideologię... Moim zdaniem jest tak, znasz specyfikę tej pracy, negocjujesz cenę za swoją pomoc i się decydujesz albo nie. Pomagały by opinie typu: Wypłata na czas tak/nie Stopień realizacji obietnic z kontraktu w skali 1-6 Warunki jakie zapewnia firma na delegacji w skali 1-6 Ilość czasu spędzonego delegacja/biuro w procentach Sprzęt (laboratorium, symulatory) używany podczas realizacji projektu Ogólna ocena atmosfery w zespole w skali 1-6 (bo czasem jeden (usunięte przez administratora) może wszystko bardzo skomplikować..)

cepelia

Tak sobie czytam te opinie, i pokażcie mi Biedronkę w której tyle się zarabia... Taka praca, fabryk nie buduje się w siedzibie firmy, trzeba siedzieć na delegacjach. Pracowałem w ten sposób i Blumenbecker niespecjalnie swoją ofertą dla pracowników odbiega od reszty i pod względem zarobków i warunków zatrudnienia. Opinie zupełnie sprzeczne i tak naprawdę niewiele wnoszące do dyskusji. Aplikowałem, dostałem tyle ile chciałem na wstępie, teraz się zastanawiam czy przyjąć ofertę, zajrzałem tutaj i niczego konkretnego się nie dowiedziałem...

VV

Czytam sobie to forum i zastanawiam się czy też tam nie aplikować. Znam jednego chłopka, który pracuje w tej firmie będąc ciągle w delegacji. Obecnie wykonują sporą robotę pod Wrześnią w budowanej fabryce VW.Sprzęt służbowy (samochód tel. itd),dobrze zarabia, jednym słowem nie narzeka.Może powiedzą coś ci którzy tam pracują ( we Wrześni).

Marian

Te pozytywne komentarze to chyba sami sobie wystawili

Zibi

W porówaniu z konkurencja Blumenbecker mocno się wybija. Mnie przekonuje stabilność, rozwój, kasa na czas i świetna ekipa.

Novanaforum

Czy ktoś może kilka słów na temat stylu zarządzania? Kilka informacji o strategii firmy, kierunku i możliwościach na przyszłość? Nie mam tu na myśli szeregowych stanowisk :)

sprawiedliwy

Firma nie tylko słabo płaci, wprost okrada swoich pracowników bo kto normalny zatrudnia ludzi nakazując im prace w godzinach nadliczbowych a wypłate godzin w postaci dni wolnych kiedy firma ma mniej zleceń. Jak jest to jedziesz a jak nie ma to siedzisz ale w domu. Nie bede wspominał o samej wysokości wynagrodzenia. Co najważniesze Firma psuje rynek lokalny prefabrykatorów rozdzielnic prądowych.

Jakub Miklis

Łatwo pisać, gdy nie występuje się z imienia i nazwiska... Wszystkich poważnie zainteresowanych firmą zapraszam do kontaktu bezpośrednio. Jakub Miklis jmiklis@blumenbecker.pl Kierownik Działu Robotyki Blumenbecker IPS Polska

Były_2

Kolejna superoferta na programistę PLC na portalu "...".pl Ludzie, nie dawajcie się nabierać, w tej firmie nie ma przyszłości, znudzicie się bardzo szybko, zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy. Jeżeli komuś odpowiada praca z kierownikami bez wyższego wykształcenia i kompetencji zawodowych, za małe wręcz bardzo małe pieniądze, gdzie jesteście "X-em" w tabeli to jak najlepsze miejsce dla Was.

Były..

Witam, pracowałem Blumenbecker IPS i jako doświadczony inżynier mogę zaproponować pracę w tej firmie osobą, które skończyły studia. Inżynierowie z doświdczeniem nie dostaną stawki adekwatnej doświadczeniu na wyjazdach! Firma leci po całkowitym minimum tzn. premie od projektów(smieszne stawki), bony świąteczne(powinny już przelewać pieniądze). Programistwa z doświadczeniem szybko nudzi się w tych polowych warunkach, dlatego taka rotacja. Poczatek jak najlepszy!!!

Anty

Totalna porażka, szkoda na taką firmę tracić czas...

Zostaw merytoryczną opinię o Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.